ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שאלה (העולם של יגאל)

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
Crozius Arcanum!
יצירת קשר:

שליחה על ידי Crozius Arcanum! » 16 ספטמבר 2004, 22:26

Capt.Igal כתב:????
קֶפְּטֵן יִגאַל, הַעוֹלָם שְלְךָ מַלֵא שגִיאוֹת כְּתִיב מַרְגִיזוֹת, הַנִיסוּחַ גָרוּעַ, וּבִמְקוֹם לְתַקֵן אוֹתַן אַתַה מַמְשִיך לֵעָצְבֵּן איתָן. בְּבַקַשָה תַפְסיק לֵפַרְסֶם אֵת זֵה.
Capt.Igal כתב:
Crozius Arcanum! כתב:
בעץ על תרופות סבתא להצטננות, Capt.Igal כתב:ומה שאני ממליץ זה כוס וסקי יחד עם שטן גמים וחלב עזים עוזר תמיד לכל מי שמצונן מקי ועוד מומלץ מעוד.
במקרה ניסית לכתוב "שתן גמלים"? :shock:
כן שתן גמלים.
ו-ו-א-ו :shock:
saruman

שליחה על ידי saruman » 17 ספטמבר 2004, 19:29

יגאל קח טיפ קטן בנוגע לזה:

לרוב האנשים לא משנה נתונים טכנים כשאתה יוצר עולם , במקום לאמר איזה שמות ניתנים לאורקים בדרך כלל , פרט קצת יותר בנוגע להיסטוריה.
היסטוריה יגאל זה דבר חשוב ( פשוט תנסה להפנים את כל הדיעה של אכילס בטרויה , ואז זה יתן לך קצת חומר למחשבה ) , אני מציע לך , במקום לאמר איזה סדר הם ואת הפרטים הטכניים ( שכל שה"מ משנה אחרת אצלו בעולם ) , תן מידע יותר מפורט , מעשים מפורסמים בהיסטוריה , כל מיני אישים חשובים , ערים מידע על אנשים .
אוי אוי אוי , רק לא זה.
סמל אישי של משתמש
Dark Capt.Igal
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dark Capt.Igal » 19 ספטמבר 2004, 19:35

בסדר בקרוב היה דף הסטוריה של העולם שלי בסדר.
מנהל פרום חדש ששמו Darkness.

לפעמים אני כותב שגיות כתיב תנסוא להיתעלם מזה אני מודה לשגיות שלי ומתקן מתי שאני שם לב לזה

http://youtube.com/watch?v=m4B6o_rxePM#

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה