• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היום הבת הגדולה הריצה לנו משחק ראשון :)

אני מריץ בימי הקורונה משחק מבוכים ודרקונים, והיום הגדולה החליטה שהיא מנחה לנו את המשחק - והיה ממש כיף.
וכמובן אני מרגיש הרבה גאווה שהיא כבר מריצה משחקים, גם כי זה היה אחלה והיה סיפור!
ובתמימות של ילדה, בניגוד להרבה בוגרים ומבוגרים שנרתעים מהנחיה, היא פשוט החליטה שהיא מריצה וזהו, בלי כל מיני קונפליקטים על כמה קשה זה הולך להיות, איזו הרפתקה מריצים וכך הלאה - אלא פשוט אלתרה והריצה.
אושר.

עכשיו רק צריך לקחת את שיטת ה Homebrew שאני משתמש בה ולסדר אותה קצת, אולי אני אפרסם כאן בפורום מאוחר יותר לקבל פידבק ורעיונות.

הי בת 8, ואמנם לא משתתפת בחוג מבוכים ודרקונים, אבל מריצים להם מדי פעם בבית הספר במועדונית. לכן לפעמים היא ממציאה חוקים מבוססים על מה שהיה בבית-הספר, למשל 100 נקודות פגיעה...
היא הריצה לנו הרפתקה שאנחנו יוצאים לחפש מכשף בכפר, כשהגענו לכפר לא היתה שם נפש חיה, חקרנו והסתובבנו ומצאנו חצי מהשרביט שלו ואז אחרי עוד חקירה מצאנו את החצי השני והצלחנו לחבר אותם ביחד ולהטיל כישוף - ששיגר אותנו למכשף.
בסך הכל סבבה לגמרי בהתחשב שהכל היה אלתור ואין לה הרבה ניסיון בלאלתר (או בעקרונות הנחיה :) )

חזרה