• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש שיטה להרצת חד''פ לחדשים - פרטים בפנים

הי כולם!
עוד כשבועיים, אני אמור להריץ חד''פ קצרצר (שעתיים מקסימום) לקבוצה של אנשים שרובם/כולם לא שיחקו אי פעם (עד שישה שחקנים).

הפרמיס של המשחק היא קבוצה של חיילים ממשחקי לוח שונים (מונופול, סיכון, קטאן, וכו') שצריכים להגן על החנות שבה הם גרים מפני אספן שרוצה לקנות אותם ולאכסן אותם לנצח (בשאיבה בוטה מtoystory 2), והם רוצים למנוע ממנו לקנות את הצעצועים.

אני מחפש שיטה לייוטוויט ונוחה לחדשים, ממוקדת סיפור וכיפית, שאפשר ללמוד בקלות, ושתעביר את הגיוון בכוחות/יכולות של הצעצועים לפי המשחקים שלהם.

חשבתי על איזושהי גרסה של powered by the apocalypse אבל לא הצלחתי למצוא מנוע מדויק שמותאם למה שאני רוצה, ואני חושש שפייט ועולמות פראיים לוקחות יותר מדי זמן עד שנכנסיפ לדמות וכו'...

למישהו יש הצעה?

תן קצת דוגמאות לכוחות, יכולות ופעולות אפשריות של הדמויות.

האם הם צריכים להסתמך באופן משמעותי על היכולות הייחודיות שלהם או שרוב המשחק יתנהל תוך שימוש בכשרונות משותפים כמו דיבור, ריצה קלה וקטטה?

SandChicken אמר/ה:
תן קצת דוגמאות לכוחות, יכולות ופעולות אפשריות של הדמויות
סט פעולות שיזכיר את מה שקורה במנועאפוקליפסה

כוחות לדוגמה - יכולת ''קריאה לכוחות'' של פרש הזהב, ''גניבה'' של השודד מקטאן, משהו שקשור לקנייה בשביל מונופול

Kol Korran אמר/ה:
הי. חפש משחק בשם All the little things.
תודה רבה! אבדוק!

חזרה