• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בקרוב - קיקסטרטר למיניאטורות צבועות בהתאמה אישית

החבר׳ה של heroforge הודיעו שבקרוב הם ישיקו קמפיין קיקסטרטר חדש להדפסה של מיניאטורות צבועות בהתאמה אישית.
הטכנולוגיה לא ברורה לי, הכי סביר נשמע לי שפשוט מישהו צובע ידנית אחרי ההדפסה, אבל אולי יש להם הפתעה בשרוול.

https://www.kickstarter.com/projects/heroforge/full-color-custom-miniatures-with-hero-forge-20

לא ידוע לי שהדפסת תלת מימד בצבעים התקדמה עד כדי כך, אז יש מצב שזה מישהו שצובע ידנית. איזה אופציות עוד יש בעצם?
מה שכן, מניאטורות שאפשר להתאים אישית כולל צבעים זה אחלה דבר. אם המחיר סביר, זה נשמע עסק טוב.

יש שימוש בפלסטיק צבעוני, זה די נפוץ לדעתי - אבל לא יודע עם כמה סלילים בצבעים שונים. מה שכן, לא רואה איך עושים בזה גוונים בהרבה צבעים, אבל ראיתי דוגמאות של שני גוונים.
אולי יש טכנולוגיה של סוג של הזרקת דיו, אבל אני זורק כאן דברים לאוויר...

מה זה בדיוק ה Token Maker?

עברתי על הקיקסטרטר והוא אכן נראה מדהים, אבל גם המחירים מטורפים. 150 דולר למיניאטורות צבועה על-ידי אומן זה ממש המון. אני די בטוח שבארץ אפשר למצוא אנשים שיצבעו מיניאטורות רגילה ב 50-100 ש"ח.
גם המחיר של 40 דולר למיניאטורות מודפסת בצבע, זה מחיר יקר מאוד. כאילו אני יכול לראות שמישהו קונה אחת כזו כל קמפיין, אבל זה לא ממש משהו שקונים בכמות, ובתנאי שממש רוצים משהו בול על הדמות. להשוואה, יש לי במורדי השאול בחור שמשחק בת-מחצית אשפית, מצאתי מיניאטורות צבועה מראש שעלתה לי כולל שילוח לארץ (בהזמנה של ~15 מיניאטוורת) משהו כמו 3 דולר. אז נכון שאין את הגמישות, אבל זה מחיר יקר בהרבה.

עם זאת, מבחינת טכנולוגית, זה ממש מגניב - לא ידעתי שאפשר בכלל להדפיס עם ערבוב צבעים כמו במדפסת דיו, ויש לזה המון פוטנציאל. כשהמחירים ירדו לסדר גודל של 5-10 דולר למיניאטורה צבועה, זה בהחלט יכבוש את השוק בסערה.

Heroforge אי-פעם הורידו מחירים?

The oldman אמר/ה:
מה זה בדיוק ה Token Maker?
יצירת טוקנים לדברים כמו רול20 וכאלה, עם מלא קוסטימיזציה.

בנוגע למחירים- הורידו את המחיר של קובץ דיגיטלי, אבל לא של מיניאטורות פיזיות. לפי איזו תגובה שלהם בטוויטר הבנתי שהם בודקים אפשרויות להוזיל מחירים אם קונים בכמויות, אבל רק התחילו להסתכל על זה.

חזרה