• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך אתם קוראים משחקים?

אז לפני כמה זמן סיימתי לקרוא את "ממלכות שבורות" ורציתי לדעת אם אולי לאחרים יש שיטה אחרת לקרוא מאיך שאני קורא. מדובר על משחקים שבהם לפחות בתור התחלה השחקנים מפוצלים או מתפצלים או משהו כזה והמשחק מתנהל בספוילרים אז אני בשני משחקים שקראתי התמקדתי על דמות ספציפית וקראתי רק את הספוילרים שלה והספוילרים שמיועדים לה. בקיצור איך אתם קוראים משחקי פורום כאלה אם אתם בכלל קוראים משחקי פורום.

כהתחלה, מאוד מחמיא לשמוע שאנשים עדיין קוראים. גם שנים אחר כך הוא עדיין חקוק בזיכרון שלי, וכיף לשמוע שגם אנשים אחרים עוד זוכרים אותו.

אני אישית מעדיף לקרוא דמויות בנפרד עד שקווי העלילה שלהם מתחברים, לפחות כקורא זה נותן לי יותר סדר לכול העניין.

בהחלט משמח לשמוע שעדיין טורחים לקרוא משחקים, גם אם ישנים. מסקרנות- מה גרם לך להחליט לקרוא דווקא את ממלכות שבורות?

ולנושא- כשאני קורא משחק מפוצל, אני עוקב אחרי כל קו עלילה בנפרד. אני מתחיל עם קו א' עד שהוא מתחבר לקו ב', ואז עוצר וקורא את מה שקרה לקו ב' בזמן הזה, וכך הלאה.

Nextorl אמר/ה:
בהחלט משמח לשמוע שעדיין טורחים לקרוא משחקים, גם אם ישנים. מסקרנות- מה גרם לך להחליט לקרוא דווקא את ממלכות שבורות?

ולנושא- כשאני קורא משחק מפוצל, אני עוקב אחרי כל קו עלילה בנפרד. אני מתחיל עם קו א' עד שהוא מתחבר לקו ב', ואז עוצר וקורא את מה שקרה לקו ב' בזמן הזה, וכך הלאה.

בחתימה של העוג הברברי יש לינק למשחק אז לחצתי עליו וזה היה נראה די מגניב והתחלתי לקרוא. האמת שקראתי רק את הסיפור של אסאדר ככה שחוץ מזה שרונדון הוא מחושל קרב נוטר אני לא ממש יודע עליו שום דבר.

חזרה