נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

איך אתם קוראים משחקים?

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
A.L.Z

איך אתם קוראים משחקים?

שליחה על ידי A.L.Z » 01 אוקטובר 2019, 10:27

אז לפני כמה זמן סיימתי לקרוא את "ממלכות שבורות" ורציתי לדעת אם אולי לאחרים יש שיטה אחרת לקרוא מאיך שאני קורא. מדובר על משחקים שבהם לפחות בתור התחלה השחקנים מפוצלים או מתפצלים או משהו כזה והמשחק מתנהל בספוילרים אז אני בשני משחקים שקראתי התמקדתי על דמות ספציפית וקראתי רק את הספוילרים שלה והספוילרים שמיועדים לה. בקיצור איך אתם קוראים משחקי פורום כאלה אם אתם בכלל קוראים משחקי פורום.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

איך אתם קוראים משחקים?

שליחה על ידי tkhag1 » 01 אוקטובר 2019, 11:05

אני קורא את הכל, במקרה ויש קוו עלילה שאני לא לגמרי בטוח שהבנתי אני קורא אותו לחוד ואז ממשיך.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

איך אתם קוראים משחקים?

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 אוקטובר 2019, 12:22

כהתחלה, מאוד מחמיא לשמוע שאנשים עדיין קוראים. גם שנים אחר כך הוא עדיין חקוק בזיכרון שלי, וכיף לשמוע שגם אנשים אחרים עוד זוכרים אותו.

אני אישית מעדיף לקרוא דמויות בנפרד עד שקווי העלילה שלהם מתחברים, לפחות כקורא זה נותן לי יותר סדר לכול העניין.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

איך אתם קוראים משחקים?

שליחה על ידי Nextorl » 01 אוקטובר 2019, 21:57

בהחלט משמח לשמוע שעדיין טורחים לקרוא משחקים, גם אם ישנים. מסקרנות- מה גרם לך להחליט לקרוא דווקא את ממלכות שבורות?

ולנושא- כשאני קורא משחק מפוצל, אני עוקב אחרי כל קו עלילה בנפרד. אני מתחיל עם קו א' עד שהוא מתחבר לקו ב', ואז עוצר וקורא את מה שקרה לקו ב' בזמן הזה, וכך הלאה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
A.L.Z

איך אתם קוראים משחקים?

שליחה על ידי A.L.Z » 01 אוקטובר 2019, 22:41

Nextorl כתב:
01 אוקטובר 2019, 21:57
בהחלט משמח לשמוע שעדיין טורחים לקרוא משחקים, גם אם ישנים. מסקרנות- מה גרם לך להחליט לקרוא דווקא את ממלכות שבורות?

ולנושא- כשאני קורא משחק מפוצל, אני עוקב אחרי כל קו עלילה בנפרד. אני מתחיל עם קו א' עד שהוא מתחבר לקו ב', ואז עוצר וקורא את מה שקרה לקו ב' בזמן הזה, וכך הלאה.
בחתימה של העוג הברברי יש לינק למשחק אז לחצתי עליו וזה היה נראה די מגניב והתחלתי לקרוא. האמת שקראתי רק את הסיפור של אסאדר ככה שחוץ מזה שרונדון הוא מחושל קרב נוטר אני לא ממש יודע עליו שום דבר.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה