• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זהו, השאול בדרך אליי

זהו, אתמול סגרתי את התמיכה שלי בקמפיין האחרון של Dwarven Forge בקיקסטרטר - KS6.66 או השאול בשמו הנפוץ.
אישית, השאול זה תוואי שטח שפחות מגיע לשולחן שלי, לכן התמקדתי בפחות תוואי שטח "רגיל" ובעיקר בדברים מגניבים שאפשר להשתמש בהרבה מצבים. אז הנה לפניכם מה שהזמנתי
שער השאול
p-50511--21869.jpg
קירות האש
p-50801--21891.jpg
שני סטים של נהרות מגמה
p-50166--21793.jpg

בסט הזה הם הכניסו Light Panels שזה פלטות עם לדים שמאירים מלמטה את השולחן. אני לא קניתי אותם, גם כי זה לא זול וגם כי זה טכנולוגיה חדשה. מה שכן, זה אומר שחלק מתוואי השטח מיוצר מחומרים שקופים למחצה שמעבירים את האור - החלק של הנהר בנהר מגמה למשל.

וכשקראתי את הכותרת חשבתי שאתה מתלונן על איזה משהו שממש הרגיז אותך, רק עכשיו אני רואה שזה תוואי שטח ממש מגניב! תתחדש!
נ.ב. זה לא תוואי שטח שאתה אמור להשתמש בו עכשיו די הרבה במורדי הגהינום?

כנ"ל. ממש מפתיע אותי רמת ההשקעה בדבר הזה. חוץ מהמגניבות, יש לזה ערך נוסף? כלומר, אתה מתכוון לשמור את זה על מדף או לשחק עם זה, או... מה אתה מתכוון לעשות עם זה?

נ.ב.- כשאני כותב אתה אני מתכוון מישהו כללי. לאו דווקא אתה, אולדמן.

משחקים עם זה... זו כל המטרה. כמו מיניאטורות, קוביות מיוחדות או כל עזר אחר למשחק.
ולמרות השם מורדי השאול מתרחש בעיקר בסביבה עירונית, זה יתאים יותר להרפתקה החדשה של השאול של מהדורה 5.

חזרה