נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

One-shot בעברית עבור הרפתקה עם אחיינים

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
gnoll
הודעות: 124
הצטרף: 15 יולי 2009, 15:30

One-shot בעברית עבור הרפתקה עם אחיינים

שליחה על ידי gnoll » 24 אוגוסט 2019, 11:50

אהלן,

אחיינים שלי מגיעים אלי לביקור השבוע ואני רוצה לחשוף אותם לדיאנדי בהרפתקה יחידנית (One-shot). משהו קצר - שעתיים-שלוש. חיפשתי קצת מסביב וראיתי שבפונדק העלו פעם הרפתקאות בחינם לגרסאות קודמות, אבל אין שם שום דבר לגרסה 5. לי עצמי אין ניסיון כשה"ם וזו תהיה בשבילי פעם ראשונה (בגלל זה חשבתי להתחיל עם משהו מוכן). תהיתי אם מישהו מכיר מקום שאפשר להוריד בו הרפתקה קצרה? או טוב יותר: אם למישהו יש הרפתקה קצרה מומלצת שהוא מכיר לאנשים שחדשים לדיאנדי?

קצת מידע על האחיינים: הם ארבעה, בגילאי 10-16 (כלומר לא מוגבלים לתוכן פשוט ו/או ילדותי), שלושה מהם אוהבים פנטזיה ויש ביניהם בת אחת שקצת פחות. הם דתיים, והאנגלית שלהם לא משהו (אבל אני יכול לתרגם בשבילם אם צריך).

תודה מראש.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
הודעות: 13171
הצטרף: 05 דצמבר 2004, 17:04
תשובות: 68
מיקום: Azjul-Nerub, נורת'ראנד.
יצירת קשר:

One-shot בעברית עבור הרפתקה עם אחיינים

שליחה על ידי the Nerubian » 24 אוגוסט 2019, 15:52

ההרפתקה מאורת הדרקון (כאן: הרפתקאות מבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר להורדה - הפונדק ) נכתבה עבור גרסת הפלייטסט האחרונה של מהדורה 5, בערך חודשיים לפני שיצא הספר הסופי. היו שינויים במקצועות ובגזעים מאז, אבל פסקאות הנתונים של המפלצות והמלכודות צריכות להיות מתאימות גם לדמויות שנכתבו בחוקים הסופיים של המשחק.

עוד אפשרות היא לקחת הרפתקה קצרה של *מהדורה אחרת*, שמיועדת עבור דמויות מתחילות, ולהריץ אותה לשחקנים. תצטרך להחליף את המפלצות והמלכודות לאתגרים מתאימים במהדורה 5, ודרוגי הקושי של בדיקות המיומנות יצטרכו התאמה קלה - אבל זה יהיה ממש צעד ראשון בבניית הרפתקה משלך.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה