• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי תפקידים בשבת

Darki אמר/ה:
למה שזה יהיה שונה?פשוט לא משחקים בשבת
המגדל הבודד אמר/ה:
זה לא ממש נכון... כשחקן דתי, אני שיחקתי בהמון משחקי תפקידים בשבתות. אמנם אתה לא יכול לשחק חלק מקמפיין, כי צריך לרשום, אבל חדפ"ים הם חלופה מעולה, ושיחקתי הרבה כאלו בשבתות.
nav566 אמר/ה:
בתור דתל"ש, אני יכול להעיד שלשחק מו"ד בשבת זה אפשרי ומשמש אימון זיכרון מוצלח ביותר.
Darki אמר/ה:
רק שאני בתור אדם דתל"ש מעולם לא שיחקתי במו"ד לא בשבת,עד לפני כמה חודשים.יכול להיות שזה היה קשור למנחה אבל ההתקדמות שלי מהמשחק ביום חול הייתה הרבה יותר גבוהה.
אז מכיוון שמסתבר שזה ממש מעניין לשמוע על הרגלים של דתיים, חילונים ודתל"שים שמשחקים משחקי תפקידים בשבת וביום חול, החלטתי לפתוח על זה נושא. :D
אני לא משחק מו"ד בשבת, מה איתכם, שאר הדתיים והדתל"שים בפורום ששיחקו בשבת בהיותם דתיים - איך זה אפשרי לשחק בשבת ולזכור את כל הנתונים של דף דמות במו"ד 3.5 או 4? אני אישית מעולם לא הצלחתי להבין ואשמח לשמוע.

אני וחברים שלי פשוט היינו מכינים דפי דמות מראש, מביאים קוביות ומשחקים. לא שיחקנו אף פעם בקמפיינים בשבת, כי אז צריך לרשום יותר, אבל חד"פים הם אופציה טובה וכיפית למשחק עם חברים בשבת ישיבה.

בעייתי קצת מבחינת איסור הכנה מקודש לחול, לא?
הרי אתם מתכננים בשבת מה לעדכן בדף הדמות ביום חול.
אם זה רק עניין טכני של עליית רמה פחות בעייתי - אפשר לעלות רמה ביום ראשון בלי קשר לאם שיחקתם בשבת או לו. אבל לעדכן את הנק"פ של שבת כבר יותר בעייתי

חזרה