הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

שליחה על ידי The oldman » 05 יולי 2019, 16:30

במקום עלויות, אולי יש בחינות ו/או תחרויות שצריך לעבור כדי להמשיך?
הבעיה בעולם פנטזיה הירואית שאולי 70 מז זה הרבה לאיכרים זה סכום חסר משמעות לאקדמיה למאגיה. אולי במקום זאת הם שולחים את הסטודנטים לעבוד כמטילי לחשים כדי לממן את עצמם וגם להתאמן במקביל?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

שליחה על ידי kwint stormbellow » 05 יולי 2019, 17:11

למה במקום?
בכל מקרה, יש מבחני סוף שנה. אם אתה לא עובר את המבחן, אתה לא יכול להתחיל ללמוד בשלב הבא.
The oldman כתב:
05 יולי 2019, 16:30
אולי במקום זאת הם שולחים את הסטודנטים לעבוד כמטילי לחשים כדי לממן את עצמם וגם להתאמן במקביל?
שוב, למה במקום? זה רעיון טוב, אוסיף את זה.
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

שליחה על ידי אביעד » 05 יולי 2019, 17:56

קצת משעשע שלקחת בדיוק את הרעיונות שלי מהראי פוטר, על המורה להתגוננות מפני כוחות האופל, קווירינוס קווירל :D
אתה אומר שאין הרבה מורים בחור הזה בקצה העולם, אבל את האקדמיה מנהלים שמונה פרופסורים כמועצה עליונה, לא כולל שאר צוות ההוראה. הייתי פשוט מוסיף עוד רעיון מהארי פוטר - לחש הרחבה סמוי שנותן לאקדמיה קצת יותר מרחב מבפנים, (זה מזכיר לי קצת את מגדל השעון מפייט.) או שהיייתי מעביר את המקום למקום מרכזי, או שהייתי אומר שהמקום איכותי למושך תלמידים, מה שאומר ממילא שמסביבו יתפתח אזור שוקק חיים. איך שאתה רוצה.
yds
תשובות: 4

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

שליחה על ידי yds » 11 יולי 2019, 15:36

קונספט נחמד ביותר, אבל אני מרגיש שמשהו פה טיפל'ה...מוחמץ. זה מרגיש כמו אקדמיה סטנדרטית לקסם, שעל הדרך לכוד בתוכה כוח קדמוני
יש שד עתיק/אל מרושע שכלוא מתחת לאקדמיה? בואו נראה קצת השלכות! הנה כמה רעיונות -
-האקדמיה נודעת בזכות החפצים והקסמים היחודיים שהיא מפתחת, שלמעשה שואבים מכוחו של האל העתיק כדי לפעול.
-התודעה האפלה של מה שלכוד תחת למבנה שולחת גלים של שחיתות לתוך האקדמיה, מה שהופך את אחוז הנופלים לקסם אפל גבוה יותר מבכל אקדמיה אחרת, ודורש טיהורים מתמידים מצד הפרופסורים
-בניסיון לברוח, היצור חפר לעצמו רשת של מנהרות מתחת לאקדמיה, מלאות במפלצות ובקסמים אפלים. האקדמיה שולחת באופן קבוע סטונדטים מתקדמים כדי לחתום את המנהרות בקסם. לאחרונה, החלו להתרוצץ שמועות על יחידה של מאגים שהלכה למנהרות, ועדיין לא חזרה...
-אחד הילדים שנולד בעיירה, או אולי לאחד מהמורים/תלמידים באקדמיה, נגוע בכוחו של היצור. הילד הוא זד, והכת האפלה של השד בשלשלאות זוממת לחטוף אותו בשביל שישמש גוף מארח לאדון שלהם, ויאפשר לו לצאת לחופשי
-הכוחות הפראיים של היצור גורמים להשפעות "קסם פראי", בכל מקום שהוא לא חדרי האימון המאובטחים של האקדמיה.

אילו רק דוגמאות בשליפה מהמותן, אבל אני בטוח שאתה תוכל לחשוב על רעיונות טובים יותר בעצמך. בקצרה, הנקודה שלי היא שאם יש איזשהו דבר משמעותי שקיים בעולם, לא יכול להיות שהוא סתם נמצא שם, מבלי להשפיע ולשנות את הסביבה.

בהצלחה בכתיבה!
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

רֶלִיקוִויט; מצודת ההר

שליחה על ידי kwint stormbellow » 11 יולי 2019, 16:14

בעיקרון, אני מתכנן להוסיף כמה ״זרעי הרפתקה״- זה נראה לי כמו שימוש טוב ברעיונות שלי ובאלו שהוצעו. בכמ״ק, אני לא יודע עד כמה אהיה זמין לכתיבה ארוכה ומושקעת, אז זה יקח לי קצת יותר זמן מהצפוי.
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה