• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך אתן מדמיינים את המשחק שלך? מצולם? מצוייר?

באיזה גרפיקה אתם נותאים לדמיין את עולמות המשחק שלכם? מצולם ומציאותי או שאולי משהו קליל יותר?

אישית אני נותה לדמיין את העולמות משחק שלי בגרפיקה של אנימה וכך גם עולמות של אנשים אחרים שאני משחק בהם.

איך אתם מדמיינים את העולם שאתם משחקים ממנו? אני די בטוח שלא בתור אנשי מקל ;) .

מצולם / מאוייר ומציאותי מאוד. ילדי הקיסרות זה ליטרלי אירופה בימי הביניים-רנסאנס, הכי קרוב לזה זה ציורים ראליסטיים. דוגמה לאיך שאני כן מדמיין דמות שלי:
5d5c8e425aa702fd19f82a86ffaf04da.jpg

ולאיך שלא:
f3c4bff62d0e494490a8cedd466e89be.jpg

אלישע - אני מדמיין את זה בצורה די מציאותית, אבל לא נותן לאף אחד לדמיין את זה בצורה כלשהיא - שידמיינו עצמאית איך שהם רוצים. לכן אני גם לא אוהב להוסיף יותר מדי פרטים לשטח - דמיינו עצמאית.
חאן -
א. הרימון חוסם לי את התמונות שלח לי בוואטסאפ
ב. זה לא משנה את איך שאני מדמיין את ילדי הקיסרות - רשימה של מספרים שמייצגים את הפירטים שלי, את הספינות שלי, ואת כל הדמויות שאלישע הספיק להחליף.

המממ....תלוי מאוד באווירה. אם מדובר במשחק גריטי/אפל, אני בדרך כלל מדמיין בסוג של "איורי עיפרון"/רומן גרפי, וכנ"ל גיבורי על. מו"ד ומ"ת קלאסיים אני מדמיין מצולם מאוד ריאליסטי, או לחילופין דמויות מופשטות עם צבעים מאוד חזקים שמייצגים אותן (מזכיר טיפה את הגרפיקה של שאדוו פייט/בלק אנד וויט בושידו, אם חושבים על זה)

אני מדמיין בדרך כלל ראליסטי פלוס-מינוס, או מצויר עם נגיעות ראליסטיות, תלוי באופי המשחק.
lonewolf אמר/ה:
כן יש אנשים שנכנסים לקרבות כאלה. הקבוצת D&D שלי למשל. לפעמים מתחשק לנו להילחם נגד בוהים.
נשמע כמו קבוצת מנצ'קינים. מאיפה אתם מביאים בוהים?

המפקד האלמוני אמר/ה:
עכשיו כשאני חושב על זה - כמו האיורים של פאולין ביינס לרשומות נרניה.

כשאני חושב על זה שוב, אז פאולין ביינס איירה לא רק את נרניה וציירה לה מפה, אלא גם ציירה את המפה של הארץ התיכונה של טולקין (הקטע של איור מפות לא מפתיע - היא עבדה בזה במלחמת העולם השנייה).

חזרה