• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק בסגנון 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה'

kwint stormbellow

פונדקאי פעיל
מחפש משחק מד"ב, בסגנון 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה', באווירה קלילה ונחמדה. מישהו מכיר משהו כזה? נ.ב: כן, אני מכיר את 'שמרדף', אני מחפש משהו עם יותר מכאניקה, אבל בכל זאת שומר על הקלילות.

זו שאלה קצת מורכבת לתשובה, כי צריך להבין במה אתה מתכוון לקלילות?
אם להומור, אז כמובן הדבר הראשון שקפץ לי לראש זה פאראנויה, משחק שבו כל השחקנים הם בעולם שנשלט בידי מחשב, מחפשים בוגדים במחשב וביתר גורמי השילטון ועם שיבוטים שמתעוררים לחיים ברגע שהדמות מתה.
אם למשחק קליל מכאנית / מד"ב באופן כללי אז יש הרבה אפשרויות - וכאן השאלה אלייך אם אתה רוצה משחק יותר סיפורי, או יותר מכאני - מכוון קרבות וכיו"ב?

בכל מקרה, אם אני הייתי רוצה לשחק משחק בסגנון "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" אז הייתי משתמש כנראה במשהו כמו גורל מואץ, אתה יכול להוריד את התרגום לעברית מהפונדק.

מאחר ומהמשפט הראשון אני מבין שהמשחק אמור לשמור על אווירה קלילה אז אני חושב ש-"ננס אדום" תתאים (בייחוד אם אהבת את הסדרה). אם אתה לא מכיר את הסדרה ממליץ לראות קודם כמה פרקים כי המשחק מצליח לשמור על האווירה.

בכל מקרה, אני מצטרף לשאלות של אולדמן ולהצעה רק בתנאי שאתה פוסל את ההצעה הקודמת ולא מחפש קמפיין ארוך. במקרה שכן התאמה של מנוע האפוקליפסה כמו שנקסטרול הציע (לא מכיר את ההתאמה הספציפית) או קורטקס (כשלא צריך לעשות שינויים רבים מסריניטי) יתאימו יותר, תלוי במה שאתה מחפש.

חזרה