נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[שו״ש 76] - ללכת בנעליו של מישהו

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

[שו״ש 76] - ללכת בנעליו של מישהו

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 פברואר 2019, 07:03

נכתב מהטלפון.

——————————————————

אנרגיית החיים, כמו כל החומרים, זורמת כלפי מטה. היא נעה לאט, כמו דבש סמיך, אך בסופו של דבר היא נעה למטה אל הרגליים, ומצטברת בנעליים. רובנו אנשים לא משהו, כך שגם אנרגיית החיים שלנו מצחינה כמו... טוב, כמו רגליים. מספרים שנעליה של תרזה הרחומה הריחו כמו בושם!

״מסדר ההולכים בנעליים״ הוא משהו בין כת לאיגוד מקצועי של מכשפים שהתכנסו סביב אחד זקן ורב ניסיון, שידוע רק בכינוי ״הלא-יחף״. הוא למד וחקר, ומצא דרך קסומה להתחבר לידע ולזכרונות של אדם דרך האנרגיה שהצטברה בנעליו. השיטה לכך מסובכת, והקסם מצריך למידת לחשי קסמים מסובכים, שנכתבו בשפה מתה כלשהי בכתב יתדות כדי להסתיר את הידע ממי שאינם חברים בכת. אחרי שהצלחת לעטות את נעליו של מישהו ולהתחבר לאנרגיית החיים שלו, או לפחות למה שהוא השאיר בנעליים, יש לך גישה לכל הזכרונות, הידע והמחשבות שהיו לו כשנעל את הנעליים (וגם בתקופה מסביב, נניח אם חלץ נעליים ללילה, תהיה מודע לחלומות שלו).

השיטה הזו לא מושלמת. סנדלים נוטים להיות אוגרי-אנרגיה לא טובים, בגלל המבנה שלהם. גברות עשירות ונואפות נוהגות להחליף את נעלי העקב שלהן כל שבועיים בערך, ולעטות כל יום זוג אחר - פחות מתוך גנדרנות, ויותר כדי שלא יוכלו לעקוב אחריהן ואחרי השערוריות בהן הן מעורבות. דווקא גברים זהירים פחות, ולרובם יש זוג נעליים אחד שמקל מאוד על המעקב אחריהם.

מובן שלכת המכשפים ול״לא יחף״ יש מטרות - המטרות הרגילות, כמובן, כסף, כוח, השפעה, כי מי לא רוצה כאלה? עם זאת, לראש הכת יש חזון. אחרי שהתחבר לכל כך הרבה נעליים הבין כי בני האדם הם יצורים מרושעים, והשתכנע שאין להם תקנה. הוא מחפש ללא לאות את מגפי הברזל של שר האופל, מתוך כוונה להשמידם בעזרת הידע שלו, או לפחות לשנות אותם בקסמים מעוותים ולהופכם לחיות בדמות אנוש, תמימים ובורים.

זרעי הרפתקה:
• אחד החברים בחבורה יכול להיות חבר לשעבר בכת.
• נעליו היקרות של המלך נגנבו, ויש לו חשד למי זה קשור. על החבורה לאתר את הכת ולהחזיר את הנעליים.
• החבורה צריכה להתחבר לידע של אדם מת, והיא פונה לכת בבקשה לעזרה.
• החבורה מגלה על חזונו של הלא יחף, ומחליטה לנסות ולחסל אותו או למצוא לפניו את מגפי הברזל, לפני שהנורא מכל יקרה.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה