נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

שליטים ושדים 75: ילדון

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
הודעות: 5185
הצטרף: 03 יוני 2008, 18:21
תשובות: 8
מיקום: I have NOOOOOOO idea

שליטים ושדים 75: ילדון

שליחה על ידי ת'ור » 29 ינואר 2019, 23:05

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו״ש 75] - ברינהילדה, ע"י הח׳אן הטטרי
[שו"ש 75] חלומות פז, ע"י אמריס
[PF][שו"ש 75] להקת הילדים והזאבה המתה, ע"י העוג הברברי

---------------

הנושא של השבוע הוא ילדון: כל גיל עד 6, בערך. אבל כמובן שזה לא סתם ילד, זהו ילד מיוחד - יש לו מעמד, או כוחות, או הורה\מטפל שהופך אותו לכוח שראוי להתחשב בו. כוח גחמתי, עקשן, חסר נסיון וכמובן חמוד שצריך להתחשב בו.

תוכלו לכתוב על בנו של שר השדים, שמחפש אדם שיהיה קשוח ואכזרי מספיק להיות האב המאמץ שלו; על שמיואל כבדכפיים, או שימי, שירש בגיל 5 את משרת הכהן הגדול של אל המלחמה; על רקפת הקטנה וגולם המלחמה העתיק ממתכת-כוכבים שעוזר לה לחפש חברים; או על המלאך הקטן שנפל מענן ומושך מיני מפלצות אל הכפר שאימץ אותו.


פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 75] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-12.2.19 ל-13.2.19.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה