• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

וואן פיס

היי, אני רוצה רוצה להריץ משחק שמבוסס על וואן פיס וחשבתי להעזר פה במשתמשים כי אני לא מצליח לגבש רעיון כמו שצריך . השיטה שחשבתי עליה היא עולם המבוך (אם יש לכם הצעות לשיטות אחרות יתקבלו בברכה אני לא מכיר הרבה שיטות). כמובן צריך לשנות חלק מהגזעים ומהמקצעות אבל על זה עוד לא ממש חשבתי לעומק. חשבתי שפירות שטן יהיו מקצוע הרחבה. כלומר מי שאוכל פרי שטן כשיעלה דרגה יוכל לבחור את המהלך ההתחלתי של המקצוע דוגמא למהלך כזה הוא היכולת להפוך לאש ובכך להיות בלתי פגיע לדמויות שלא משתמשות בהאקי או בדרכים אחרות לפגוע בך. חוץ מזה יש עוד שני מהלכים שאפשר לבחור את שניהם בלי סדר מסוים ויש את מהלך ההתעוררות שדורש את כל שלושת המהלכים האחרים. חשבתי גם על זה שתיהיה לך תכונה חדשה שתיקרא פרי שאין לה ערך אלא רק מתאם שתעלה כל פעם כשאתה לוקח מהלך ככה שכשאתה לוקח את המהלך ההתחלתי מתאם הפרי שלך יהיה 0 וכשאתה לוקח את המהלך האחרון המתאם כבר יהיה 3.
חשבתי גם על איך האקי יבוא לידי ביטוי יהיה ניתן לצבור נקודות האקי צריך עזרה באיך בדיוק יהיה אפשר לצבור אותן ואז יהיה אפשר להשקיע נקודות בבוסושוקו (האקי הקשחה) שיעלה לך את השריון והנזק וכמובן יאפשר לך לפגוע במשתמשי לוגיה. האושוקו שיתן לך את האפשרות לעלף מספר יצורים שסך נקודות הפגיעה שלהם לא עולה על מכפלת ערך ההאושוקו שלך עם חצי מערך הכריזמה. לגבי קנבושקו הרעיון שלי מאוד כללי תוכל לבצע בדיקות קנבושקו ממש כמו כל תכונה אחרת כדי להרגיש נוכחות של דמויות אחרות, לבחון את עוצמת ההאקי של דברים, לחמוק ממתקפות ולחזות את העתיד.
זה בעקרון מה שחשבתי עליו עד עכשיו ואני ממש אשמח לעזרה. :)

אני די מסכים בכללי להגביל יכולות לדעתי קצת יוריד את חווית הוואן פיס שבו מי שיותר יצירתי נהיה יותר חזק ובאמת שלא צריך לחפש מעבר ללופי שלקח פרי שלכאורה נראה לא משהו ועם היצירתיות שלו הוא הגיע לאיפה שהוא היום, אם אתה ממש סגור על להגביל עם מספרים הייתי מציעה שיטת רמות ואז יש לך אופציה ליצור מלא מתקפות חלשות או כמה ממש חזקות.
בכללי הייתי ממש רוצה לראות משחק כזה קיים רציתי לשחק במשחק שמבוסס על וואן פיס שנים.

חחח זה בסדר לא הסברתי את עצמי טוב 😅 זה שיטה שהדמות שלך עולה רמות ועם כל רמה מקבלים מספר נקודות קבוע שאפשר לחלק אותם למה שאתה רוצה.

dragonian אמר/ה:
אתה יכול לעשות לזה שיטה, אבל מו"ד לא ממש תתאים לזה.
מסתובבות באינטרנט שיטות לאנימה, אבל באופן אישי עוד לא מצאתי משהו שיתאים כמו כפפה לוואן פיס.

אתה יכול לתת דוגמא למשהו שדי יתאים?

חזרה