הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שליטים ושדים 71: ממלכה אבודה

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 04 דצמבר 2018, 21:19

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו''ש 71] - ת'אלאיי, עירם האבודה של האלדרינים, ע"י הח׳אן הטטרי
]שו"ש 71]-בונקר 843-עיר הרפאים, בוזזים נגועים, והמעברים התחתיים, ע"י yds

---------------

אני מודה שהנושא הגיע מהגשת הרגע האחרון שלי לשו"ש 70. מצחיק איך השראה עובדת.

הנושא של השבוע הוא ממלכה אבודה. ממלכה חרבה, ממלכה נשכחת, ממלכה נעלמת, ממלכה מחוקה...

תוכלו לכתוב על ממלכה שקפאה בגלל עתק עוצמתי שיצא משליטה; על ממלכה מפוארת ששקעה מתחת לגלים, ובמקומה עלתה ארץ איומה ואכזרית; על הרפתקה מפרכת בעקבות מקורה האבוד של האנושות; או על אלפים ופיות שמחפשים בית חדש, אחרי ששר שדים הפך את יערותיהם לאפר.

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 71] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-17.12.18 ל-18.12.18.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 דצמבר 2018, 21:27

זה נושא שיהיה לי קל מאוד לכתוב לו...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 04 דצמבר 2018, 22:12

הח׳אן הטטרי כתב:
04 דצמבר 2018, 21:27
זה נושא שיהיה לי קל מאוד לכתוב לו...
אני כבר רואה את ההגשה שלך: ברברים מגורשים מארצם או הורסים ארץ של מישהו אחר, אולי גם וגם...

הרגע עלה לי רעיון מעניין....
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 דצמבר 2018, 22:13

כן, יש לי קטע עם ברברים, אבל הפעם אני משער שזה יהיה שונה.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
אלמוג-סי

שליחה על ידי אלמוג-סי » 06 דצמבר 2018, 21:20

מתי תעדכן את הנושא של האתגר הקודם בהגשות שהכינו עליו ?
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 06 דצמבר 2018, 21:33

תודה על התזכורת, עודכן.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 07 דצמבר 2018, 16:01

לא קופץ לי עדיין לראש משהו שמצדיק שו"ש שלם על ממלכה אבודה, אבל נראה לי הרבה יותר נפוץ שעיר או ממלכה יינטשו לגמרי (עד כדי כך שהן לא יאוכלסו מחדש אף פעם והטבע פשוט יכסה אותן) בגלל אסון אקולוגי או תהפוכות כלכליות ופחות בגלל פעילות מלחמתית - כי זו האחרונה עשויה פשוט להחליף את האוכלוסיה ולהשאיר את הגיאוגרפיה.

אסון אקולוגי - קל לדמיין את זה - עלייה של מפלס פני הים, פעילות וולקנית, עידן קרח - כל אלה יכולים להפוך אזורים שלמים לבלתי ראויים למחיה להרבה מאוד זמן.

תהפוכה כלכלית - קצת יותר מסובך, אבל למשל - ערי-רפאים במקומות שפעם היו בהם מכרות זהב/יהלומים שהידלדלו ונגמרו וכבר אין הצדקה לקיום שלהן. או למשל ממלכה שהתבססה על שליטה בנתיב מסחר יבשתי, שהפסיק להיות רלוונטי כי פיתחו ספינות גדולות יותר שעוקפות אותו מהר יותר ובזול יותר ועם מטען רב יותר.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 דצמבר 2018, 16:07

מלחמה פחות נפוץ, אבל בהחלט קיים - המונגולים לדוגמה הפכו ארצות שלמות לשממה לא מאוכלסת. באופן כללי כשמדובר בעמי נוודים בהחלט ייתכן שמלחמה תגרום לאיזור להינטש או להפוך לארץ פרא, שרק רועי צאן גרים בה באוהלים.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה