• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מבוכי האבדון Dungeons of Doom תמונות unboxing

לפני כחודש ימים הגיעו אליי הסטים של מבוכי האבדון שתמכתי בהם בקיקסטרטר של Dwarven forge, הקיקסטרטר החמישיש שהתמקד במבוכים. זה הסטים הראשונים של המבוכים שיש לי וכבר השתמש בהם מאז. ובשאיפה גם מחר :)
בכל מקרה, הנה כמה תמונות להנאתכם, הם ממש סבבה בגדול.
IMG_20181001_210720397.jpg
IMG_20181001_214515280.jpg
IMG_20181001_214520039.jpg
IMG_20181027_091144254.jpg
IMG_20181027_091139099.jpg
IMG_20181027_091150728.jpg
IMG_20181027_091704900_HDR.jpg
יש הרבה פוטנציאל :)

היי, דרך אגב סליחה שאני כותב את זה כל כך מאוחר, פשוט לא הייתי מחובר לפורום זמן רב.

אני מאוד מעוניין בדברים כאלה! תוכל לשלוח לי קישור לקנייה?

אהלן, זה האתר שלהם - www.dwarvenforge.com
כמו שתשים לב, זה משהו יקר, בייחוד אם שולחים לישראל, אחת לשנה יש קיקסטרטר שבו הם מוציאים דברים חדשים ויש הנחה של 10-15% אבל עדיין זה כמה מאות דולרים לאוסף בסיסי.
אם אתה צריך המלצות/טיפים מה לקנות, אשמח לעזור 😎

מגניב מאוד, למרות שאני לא מבינה את השימוש בtiles האלה. הם מסתירים לשחקנים את הדמויות, שימושיים רק במבוכים ספציפיים, ובטח עולים הון תועפות. מפה מחיקה אומנם פחות מגניבה, אבל היא הרבה יותר אפקטיבית וזולה

הי יאיר,
אם אתה רוצה התחלה פשוטה של מבוכים, אז שני הסטים הללו מומלצים: https://shop.dwarvenforge.com/colle...s/classic-dungeon-remastered-core-set-painted https://shop.dwarvenforge.com/collections/dungeon-painted/products/starter-dungeonשים לב שיש גם גרסאות לא צבועות, שמוזילות את העלות ב - 30-40%, אם יש לך ידע בצביעה וזמן פנוי הצביעה עצמה לא מורכבת במיוחד. יש מדריכים באינטרנט.

מהנסיון שלי הם לא מסתירים את הדמויות, כי זה יושב על השולחן - זה כן דורש עוד זמן בהכנת הסשן. לכן אני משתמש בהם בשילוב עם מפה מחיקה, בהתאם לסשן ולזמן שיש לי להתכונן אליו.

יאפ, אכן מאוד יקרים - אבל שווה את זה. יתרון נוסף, שאין כמעט ירידה במחיר. יצא לי למכור כמה סטים שלא רציתי יותר, והמחיר מכירה היה כמעט כמו הקנייה, ואפילו גבוה יותר.
למען האמת, יוצא לי לאחרונה לשחק הרבה עם הילדים עם לגו, אני מתפתה להעביר את התקציב לשם - יש לי כבר מספיק Dwarven forge, שכנראה הגיע הזמן לשחק יותר עם האוסף ולקנות פחות - ובכסף לקנות לגו... :ninja:

היי יש לי שאלה:
בתמונה שאתה מראה יש משטח שלם. האם החלקים מתחברים למשטח אחד או שהם פשוט עומדים אחד ליד השני ויכולים לזוז בזמן המשחק?
וגם לגבי הקיר, האם הוא מחובר לרצפה או שהוא פשוט עומד צמוד לרצפה?

המשטח הוא פלטת מתכת עם בד שמוצמד אליו, לקירות יש מגנטים בבסיס שנצמדים אליו.
חלק מהקירות מחוברים לרצפה והם חתיכה אחת, אבל גם יש קירות שהם עצמאיים ויש להם אותן פטנט של חיבור עם מגנט - בגדול בזמן משחקים העסק יציב.

לא, אין בו שום חובה ולרוב הוא גם לא דרוש כלל. הוא משמש בעיקר לדימוי תוואי שטח כגון נהרות/לבה/חומצה על-ידי negative space. כלומר אתה מכסה את הבד במבוכים למעט החלק החשוף שהוא הנהר /לבה.
הוא מגיע בגודל סטנדרטי של 12 על 12 משבצות.

אם אני לא משתמש בבד, החלקים זזים?
כי ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב על הדברים האלה ושמתי לב שהמגנטים הם רק למטה.
אז אם הם רק למטה, לאן הם מתחברים?
והם רק למטה או שיש גם בצדדים?

החלקים לא זזים, אלא אם אתה מזיז אותם בכוונה.
המגנטים אכן משמשים להצמדה של החלקים לבד (שנקרא Terrain Tray)
בנוסף, יש אביזרים עם מגנט בבסיס שניתן להצמיד לקירות מגנטיים, כגון מלכודות.

חזרה