ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

Invisible Sun, מישהו מכיר?

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 17 נובמבר 2018, 23:02

@the Nerubian אני מסכים לגבי כך שאני לא ממליץ לתמוך בפרויקט - אבל בעיקר כי לא ברור לי האם המשחק באמת טוב או רק הייפ. לכן הנושא הזה.
מצד שני, אני לא מאשים אותם בשימוש בקיקסטרטר לטובת מכירה מוקדמת של הדפסה שנייה. הרבה עושים את זה. אפילו עמית משה עשה את זה, למרות שאצלו גם הייתה הרחבה. במשחקי לוח זה נפוץ מאוד. עשו את זה גם עכשיו עם עולמות פראיים, והם חברה הרבה יותר מבוססת מאשר מונטה קוק.
כל עוד זה לא מבוצע באופן ציני, זה בסדר בספר שלי.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 58
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 18 נובמבר 2018, 16:41

עמית משה לא מחזיק באמצעים וברקע של מונטה קוק... ועמית משה בקיקסטארט השני גם מימן ספר ההרחבה, גם לא מכר עדיין את כל ההדפסה הראשונה של ספר הבסיס וגם נתן חלק מהיעדים כצ'ופרים אוטומטיים לכל מי שתמך בקיסטארט למשחק הבסיס. אלו נסיבות שונות לחלוטין ממונטה קוק שבסך הכל רוצה למממן הדפסה שניה, כאילו אין לו בכלל רווחים מההדפסה הראשונה.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 34

שליחה על ידי פלאפי » 18 נובמבר 2018, 17:10

@the Nerubian - האמת שאני לא כל כך מבין מה הבעיה עם קיקסטארטר כמודל כלכלי למוצרים כאלה. מבחינת חווית הצרכן זה שווה ערך ללהזמין את המוצר מהאינטרנט, ומבחינת היצרן יש פחות סיכון כלכלי כי הוא יודע שיש לו את מאסת הצרכנים כדי לממן ייצור בנפח שיהיה לו רווחי. אני מסכים שזה בעייתי לצרכן אם מדובר על מוצר חדש שיוצא רק בקיקסטארטר וכל מה שניתן לסמוך עליו זה המילים היפות של היצרן כדי לדעת אם המוצר שווה את הכסף. אבל במקרה הזה אתה אומר שמדובר על הדפסה שנייה, כך שהמוצר כבר קיים בשוק ולא צריך להסתמך נטו על המילה של מונטה קוק.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
יובל סול-בוקר לנצח

שליחה על ידי יובל סול-בוקר לנצח » 18 נובמבר 2018, 19:13

למישהו כאן יצא לשחק ב-Invisible Sun?
"לערביות רוסיות קוראים קטיושה?"
-יובל סול-בוקר, 2017
:coffee:
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 58
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 18 נובמבר 2018, 20:40

יובל סול-בוקר לנצח כתב:
18 נובמבר 2018, 19:13
למישהו כאן יצא לשחק ב-Invisible Sun?
לא.

אבל לא רק כאן.

התומכים של פרויקט המימון הראשון קיבלו את העותקים שלהם רק במהלך ספטמבר-אוקטובר האחרונים. פרויקט המימון הנוכחי נפתח ימים ספורים לאחר שאחרוני התומכים מהפרויקט הראשון קיבלו את המשחק שלהם (כאילו שזה לא היה מפוקפק מספיק עד כה).

לא מצאתי אף סקירה של המשחק *כאשר משחקים בו* בגוגל. נדמה שכל התומכים עדיין עסוקים בהתמודדות עם חוקי המשחק, על 14 הק"ג שהם שוקלים.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 18 נובמבר 2018, 22:06

אולי זה רק אני, אבל המשחק הזה מזכיר לי יותר ויותר את הפעם ההיא שמישהו שלא שמעתי ממנו חמש שנים התקשר פתאום והציע לי לבוא לשמוע איתו הרצאה על הזדמנות עיסקית להשקעות במיזם חדש בתחום השיווק הרשתי (תרמית פירמידה, למי שעוד לא נתקל בזה)
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 22 נובמבר 2018, 19:46

@the Nerubian, איך אתה יודע שהוא הרוויח כסף על ההדפסה הראשונה ?
לדעתי הם לא הרוויחו הרבה, זו הפקה מושקעת עם המון רכיבים ופיתוח. הנה רק עכשיו שמענו שהים השביעי על סגירה למרות שהם גייסו יותר ואצלם שה ספר רגיל.
היכולת של מישהו חיצוני לדעת אם פרויקט הרוויח היא קטנה מאוד וכלל האצבע בתחום שלא מרוויחים על הדפסה ראשונה.
אני בכנות לא רואה שום הבדל בין זה לבין עמית משה בעקרון - בשני המקרים זו הדפסה שנייה שגם מציעה הרחבה. גודל לא קשור לעיקרון.

אבל זה מפספס את הפואנטה. קיקסטרטר הוא ערוץ מכירה ולא ערוץ פילנתרופי וכל החברות בתחביב הן לא באמת חברות מסחריות. למסעדה ישראלית ממוצעת יש יותר עובדים והיקף מכירות מאשר רוב-רובן של החברות בתחום בחו״ל.
הטענה שהן עושות משהו לא בסדר על-ידי מכירה דרך קיקסטרטר היא נאיבית במקרה הטוב ומזלזלת בעבודה שלהן במקרה הרע, רק בגלל שמדובר בחברה מוכרת...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה