• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים שליטים ושדים 69: "עין השטן"

ת'ור

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו"ש 69] אדמונד עין השטן, ע"י liorgonen3
[שו''ש 69] - עין הרע, ע"י הח׳אן הטטרי
שו"ש 69-עיני השטן-שוק הגנים, ע"י yds
[שו"ש 69] סורוט, ע"י Adran
[שו"ש 69][הנשגבים] עין המפרידה בין אמת לאבדון, ע"י העוג הברברי
(שו"ש 69) עין השטן, ע"י אביעד

---------------

מהי "עין השטן"? היא יכולה להיות כל מיני דברים, לאו דווקא מרושעים ולאו דווקא קשורים לשטן. אבל משהו בהם צריך להיות אכזרי, משהו... נבזי. אחרת הם לא היו זוכים בשם.
חפץ, מפלצת, לחש, אדם, יכולת, אגדה. "עין השטן" יכולה להיות כל אלה ועוד. היא יכולה להיות קרס הרפתקה, כלי של הד"שים, או הנבל הראשי. היא רק צריכה שתהיה בה עין, ושמשהו בה יזכיר את השטן.

תוכלו לכתוב על מטה שהאודם שבראשו קורעת פתחים לעולם של אש ודם; על מנהיג המפלצות ששולח את עיניו לרגל אחרי יריביו ובני בריתו כאחד; על האביר טהור הלב שקולל בראיית חטאי העומד מולו, ואינו יודע מה לעשות אחרי שראה את אלה של מלכו; והי, אם פספסתם את האתגר האחרון, תוכלו להשלים עם סופה מתערבלת שממטירה שיניים ושבליבה נמצא הפתח הנודד של הגיהינום.

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 69] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-19.11.18 ל-20.11.18.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.

חשבתי שיהיה לי זמן לכתוב הגשה, אבל עבר יותר משבוע ולא היה לי זמן אפילו להתחיל ואני לא רואה את זה משתנה בשבוע הקרוב. לכן, חשבתי להעלות תמונות של מקורות ההשראה שלי, שאולי יתנו רעיון למישהו אחר.
המקום הראשון הוא גשר אבן בגרמניה שזכה לכינוי:
rako01.jpg
המקום השני הוא אתר צלילה בארה"ב שזכה בכינוי (האתר הוא חלק משלושה אתרי צלילה צמודים כשלשני האחרים קוראים אוזן השטן והשטן הקטן)
ad2dc764f8aa394743dcd1a07ba238fa.jpg
*אלו ממש לא המקומות היחידים שנקראים ככה ובטח שלא שנקראים על שם השטן, אלו פשוט 2 שאני מכיר וחושב שיכולים לספק השראה טובה לשו"ש הזה.

חזרה