ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[שו''ש 68] - שנה ללא קיץ

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

[שו''ש 68] - שנה ללא קיץ

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 אוקטובר 2018, 15:29

לפני שנים רבות, התמרד גואיוטה, שר המלאכים הנשגב, נגד האל הנצחי והמושלם, בחוטאו ביוהרה ובגאווה. צבאות המלאכים הביסו אותו ואלוהים השליכו מהשמיים, וקבר אותו במעמקי שאול תחתיות, בטרטרוס, הגיהנום. פתחים רבים הובילו אל שאול תחתיות - הרי געש גדולים כקטנים, חלק מהגייזרים, ''השער לגיהנום'' הפעור בלב המדבר. אך שום שער לא הוביל כל כך עמוק כמו הר טמבורה האדיר, איזורו של ההר נודע כמועד לרעידות אדמה והתפרצויות, שנבעו מניסיונותיו הבלתי נלאים של גואיוטה להימלט מכלאו, לשווא. עד היום.

ההתפרצות זעזעה את העולם. ההר פשוט התפוצץ, מעיף לבה רותחת, גז רעיל, אפר וסלעים קילומטרים סביבו, מחריב כפרים שלווים וערים משגשגות, קוטל עשרות ומאות אלפי אנשים. ענן האפר והאבק הוולקניים זינק עד למרום השמיים, מאפיל על הכוכבים והשמש, מכסה את העולם בשמיכה כהה. הקיץ לא בא, והגשמים, הברד והשלג לא מפסיקים לרדת. רעב נורא ושיטפונות ממשיכים את מלאכת ההרס ברחבי העולם. והנורא מכל - גואיוטה השתחרר, והוא נחוש לכבוש ולשעבד את העולם, לנצח.

מבוסס על 1816, השנה חסרת הקיץ.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
הודעות: 3113
הצטרף: 02 מרץ 2014, 11:21
תשובות: 47

[שו''ש 68] - שנה ללא קיץ

שליחה על ידי אביעד » 27 אוקטובר 2018, 23:24

רעיון מגניב, לכלוא את הנבל הראשי בתוך הר געש וההתפרצות משחררת אותו.
אשמח לדעת יותר על גואיוטה, מי הוא, למה הוא מרד, מה הוא מתכנן עכשיו, מי התומכים שלו, האויבים שלו, ואיך הוא יכול להתערב בעולם.

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה