• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

NEW Dune Rpg

זה בהחלט מעניין, אבל קצת קשה לי לראות איך זה מצליח - חולית זה מותג שלדעתי רק הלך ונחלש. לא בטוח כמה הוא חזק היום.
מה שמעניין שאת משחק התפקידים יכתבו מודיפיוס, האם גם הוא יהיה 2ק20…

לא יודע אם אני מסכים שהמותג של חולית הולך ונחלש.
זה אמור לצאת פחות או יותר ביחד עם הסרט הראשון של וילנב וכבר ראינו מה סרטי קולנוע יכולים לעשות למותג (שר הטבעות למשל)...
האמת, אני לא חושב שאני מכיר משחקי תפקידים ספציפיים לחולית, בטוח שיש איפה שהוא, אבל אני לא מכיר שזה יחסית מוזר יחסית לכמות משחקי המחשב של חולית ששמעתי עליהם. אז כן, זה מעניין גם אותי.

אולדמן עוד אין פרטים לגבי ק20 אבל סביר להניח שכן

גוני היה ספר אחד שיצא ב2000 נדמה לי אבל מהדורה סופר מוגבלת שירדה מהמדפים
היום זה סתם פריט אספנות במחיר מופקע (אלפי שקלים..)

אני ממש מחכה לזה גם מודפיוס וגם חולית אני זוכר שקראתי את הספרים וחוץ מהראשון לא התלהבתי אבל כל הזמן חשבתי שזה יכול להיות משחק מצוין כי בניית העולם מעולה
הערת אגב מי שלא קרא עדיין את חולית אז הראשון מומלץ בחום אחד הספרים היותר מוצלחים
החמישה האחרים שלו סבירים מינוס וכל השטויות האחרות שיצאו לבן שלו וכו לא להתקרב
הספרים האחרים של חולית הם עם עלילה סבירה דמויות סבירות - אבל בתור חומר לבניית עולם זה יהיה מושלם

Almoni אמר/ה:
גוני היה ספר אחד שיצא ב2000 נדמה לי אבל מהדורה סופר מוגבלת שירדה מהמדפים
לזכרוני זה היה סיפור שהספר היה של Living Unicorn Games ואז מכשפי החוף רכשו אותם וזה גרם לאובדן הרישיון - או בלגן דומה בסגנון....
מבחינת ספרי הקריאה, אני חושב שהיו עוד ספרים טובים, אבל זה בהחלט הדרדר עם זמן. והם די ספרים כבדים כך שלא רואה את עצמי קורא אותם שוב. משחקי המחשב לעומת זאת היו מצויינים.

חזרה