• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אפליקצית מיפוי חינמית אונליין

A

Anonymous

Guest
למי שמעוניין ליצור מפות משבצות בקלות - אני ממליץ לנסות אפליקציה שפיתחתי (ואני ממשיך לשפר) בשם מיפוי:
https://www.mipui.net/app
פשוטה, מהירה ושיתופית - כלומר כל אחד שיזין את אותה הכתובת (URL) יוכל לראות את אותה המפה, וכל עריכה תתעדכן מיד אצל כל מי שמחובר.
המפה עצמה היא סמלית ודי פשוטה מבחינה גרפית, אבל לדעתי זה עדיין יכול להיות שימושי להרבה אנשים.

אה וגם 100% חינם (וקוד פתוח) בלי פרסומות או שטויות אחרות.

אה ושכחתי, קצת תמונות!

דוגמא לחלק מהסגנונות:
c0hnq0y68cyz.png

אנימציה שמדגימה שימוש בהשחרת איזורים לשחקנים וחשיפה שלהם בהדרגה:
lbftmlcfxxpz.gif

נראה חמוד, אבל לפחות על Edge יש כל מיני באגים שאלמנטים נעלמים כשאני מזיז את העכבר.
בכל מקרה כל הכבוד! מקווה שפרסמת גם בפורומים בינלאומיים כמו Enworld ו rpg.net

אני לא תומך ב Edge וב Internet Explorer. הייתי שמח אם הייתי יכול, אבל הם פשוט לא מממשים טכנולוגיות מודרניות כמו אלה שהאפליקציה שלי בנוייה עליהם.

ותודה! אכן פרסמתי בכל מני מקומות, אבל עדיין נראה לי שיש לי המון משתמשים פוטינציאלים שפשוט לא שמעו על מיפוי ואני לא כ״כ יודע איך להגיע אליהם :(

דרך נהדרת לפרסם זה גם להציג מפות שהכנסת, כך שאנשים יראו מה התוכנה יכולב לעשות. רוב האנשים לא באמת יתחילו ללמוד אותה.
אם יש אפשרות לכמה מפות מוכנות מראש שכל אחד יכול להשתמש בהן, בכלל מצויין ;)

זה רעיון טוב ואכן מדי פעם אני מפרסם עם איזו מפה, אבל האמת שאני לא מאוד מוכשר בזה :)
אבל כן יש פונקציונליות של fork - אם מישהו מפרסם מפה שאתה אוהב אתה יכול ליצור עותק ולערוך אותו.

חזרה