• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 55] כשמוות מגיע לביקור

דמות שחורה נעה ברחוב, גלימותיה השחורות והקרועות מתנפנפות מעל הקרקע. חתול שחור יחיד נח על כתפה, ורבים נוספים הביטו בו בקנאה.
איש לא ראה את אותו הזר, אך למרות זאת, ולמרות העובדה שהוא הלך בקו ישר לחלוטין, היא לא התנגשה באף אחד. חלק מזה היה קשור לעובדה שאנשים נרתעו ממנו בלי לשים לב. ואולי זה בגלל שהוא עבר דרך האנשים.
תפקידו לא היה להרוג אנשים. הוא פשוט היה צריך להיות שם ברגע הנכון.

במרחק מספר רחובות משם, כרע אדם פשוט מול מעגל מאוד לא פשוט. שמו של האיש היה ברקינס, ושמו של המעגל היה אינקרא-דינמיסטי-קונרודוס 2011. זה אמור לאמר משהו באיזו שפה אפריקאית. הוא שירטט אותו לפי חוברת זולה שהוא קנה, אבל המעגל זהר באדום בוהק ומסביר פנים. אולי הוא לא יעבוד, אבל זאת חוויה שהוא לא ישכח. הברקינס לבש חליפת עסקים מהודרת, וקיווה שהטקס יטפל בבעיות הלב שלו. חיי אלמוות תמיד נשמעו מעניין.

הזר פסע ברחובות לעבר המיקום שנקבע. לרוב הוא היה צריך לטפל רק במקרים שחשוב היה שיתנהלו חלק - רצח של מלך, אדם חשוב שמקבל התקף לב באמצע מלחמה, גיבור גוסס. פעמיים יצא לו לאחר. בפעם הראשונה, הצליח הגיבור המסכן לשאת נאום אופראי שלם כשחנית תקועה בבטנו עד שנשמתו נלקחה. השני היה מנהיג רשע כלשהו, את שמו לא זכר, שהלך לישון וקיבל התקף לב באמצע. לקח לו קצת זמן לקחת את נשמתו, אבל אף אחד לא שם לב להבדל. ממילא הוא שכב שם עוד לילה שלם עד שמישהו העז לבדוק אם הוא באמת ישן.
מעטות היו הפעמים שהקורבן ביקש את שירותיו. לרוב, כמו הפעם, היו טקסים ארוכים, מסובכים וחסרי תועלת. חיוג למספר 666 בטלפון נייד זה מספיק.
מאחוריו היו חמישה חתולים, מהלכים בעדינות, כאילו הם לא רוצים שישים לב.
ילד מאוחריו שאל את אמא שלו למה החתול השחור שעל הגדר מגרגר ומתמתח בלי שאף אחד ילטף אותו.
מאוד מוזר, הסכימה אמו.

החתול של ברקינס החל ליילל, אבל זה לא עניין את ברקינס. אולי הוא יבקש חיי אלמוות גם בשביל החתול, וילטף אותו לנצח.
המעגל החל לזהור חזק יותר, עשן החל לעלות מהרצפה. הוא חשב שלא היה כדאי לבצע את זה על פרקט. השיש במטבח היה יכול להיות עמיד יותר.
הדלת נפתחה.
הוא לא ראה בדיוק מה היה שם. צללית שחורה גדולה, משהו שנראה כמו צל של ברדס מתנפנף.
"שלום." אמר הקול. חתול זר נכנס הביתה, וברח כשחתולו של ברקינס נהם.
"קראת לי?"
"אתה - אתה הוא, נכון? האמיתי?"
"אכן."
ברקינס החל להזיע. ריח חרוך עלה לאפיו כשהפרקט המסכן החל לעלות באש.
"מה רצונך?"
"חיי אל-מוות אדוני."
הצל נאנח.
"אתה רוצה בתהליך הארוך או הקצר?"
"כמה ארוך הארוך?"
הצל בחן את ברקינס.
"כעשרים שנה."
"אם כך, אקח את הקצר."
הצל העביר את ידו דרך ברקינס, שנפל על הרצפה, חסר רוח חיים. אבל הוא גם נשאר לעמוד שם, ולמרבה הפתעתו רגליו חלפו דרך הרצפה.
"היית מקבל את אותה תוצאה גם אם היית מחכה. רק עוד כמה שנות מוחשיות." מלמל לעצמו הצל.
"סליחה, מר מוות - " שאל ברקינס.
"מה?" שאל מוות.
"אני מת?"
"אני מניח כך."
"זה לא מה שביקשתי."
"אתה תישאר ככה לשארית חייך האינסופיים. האין זה אלמוות?"
"סליחה, אדוני. זה לא בסדר - "
מוות גירד באוזנו של החתול השחור שנכנס איתו, והם יצאו מהדלת.
ברקינס נאנח.

"אני אף פעם לא מבין למה הם מבקשים רק את זה," לחש מוות לחתול. "בכל אופן, המעגל האדום ההוא נראה חדשני. כל שנה הם יוצרים דרכי תקשורת משונות ומסובכות יותר. נקווה שלא ישאיר שם סימן, זה יגרום לי להרגיש רע."

- - - - - - - -
קרסי הרפתקאות:
- ההרפתקנים הם בלשים שחוקרים את מותו של ברקינס. הם רואים את המעגל החרוך על הרצפה, ומשם נכנסים לתעלומות פשע שמשלבות על-טבעי וטבעי, מיסטיקה וחתולים.
- הדמויות פוגשות את רוחו של ברקינס, שדורשת שימצאו דרך להחזיר אותה לצורתה הרגילה. משם - דיפלומטיה עם מוות.
- הדמויות יוצרות קשר עם מוות, ונאלצות לשאת בתוצאות.

תגובות, עיזים, כבשים, פרות ושאר חיות המשק יתקבלו בברכה. תודה על הקריאה!

חזרה