מימון ההמון של גלגול גורלי מתחיל ביום שני
סוכות בפתח והוא רצוף בפעילויות ובדברים מעניינים. ראשית ביום שני נשיק את מימון ההמון לעונה השנייה של גלגול גורלי, הפרויקט החדש ביותר מבית הפונדק, שכולכם מוזמנים להשתתף בו.
בחול המועד סוכות יש את אייקון, שבו יתקיים מפגש פורום ביום חמישי בכנס, ומיד אחריו יהיה גם פאנל של גלגול גורלי: https://bit.ly/2MgiFZp
גלגול גורלי הוא אחד הפרויקטים הגדולים והמשפיעים של משחקי תפקידים מבית הפונדק, ונשמח לראות אתכם איתנו :)

עולם מערכה - שחור, לבן, אדום (1)

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
הודעות: 12026
הצטרף: 04 ספטמבר 2011, 15:49
מיקום: כרמיאל, ישראל
יצירת קשר:

עולם מערכה - שחור, לבן, אדום (1)

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 מאי 2018, 12:51

האם העמים השונים סוגדים לאותם האלים עם תפיסות שונות או לאלים שונים לחלוטין? האם האלים משפיעים על העולם בדרך כולשהי, האם זה בכלל ברור אם הם קיימים?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
הלדין
הודעות: 3089
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

עולם מערכה - שחור, לבן, אדום (1)

שליחה על ידי הלדין » 05 מאי 2018, 14:39

נראה לי שעדיף שתתמקד בתיאור הפולחנות של האלים ובמאפיינים הייחודיים להם. זה גם ייתן לאנשים שישחקו בעולם מידע וגם ייתן לך להוסיף לעולם את האווירה הייחודית לו. גם כמובן השאלה כיצד הם סוגדים לאלים - האם הם סוגדים להם לפי צורך? או שכל אדם בוחר את האל שמתאים לו ודובק בו לשארית חייו? גם לא יזיקו קרסי עלילה לאבירי קודש המשרתים את אותם האלים כלומר מה הם בדיוק עושים שם - נלחמים באבירי קודש של אלים אחרים? נלחמים באויבי האלים? תעמולנים שמנסים לשווק את האל שלהם למאמיני האלים האחרים? בריונים שמענישים אנשים שנראים להם כחסרי כבוד לאל שלהם (מכים את הפסל שלו וכדו' במחשבה שזה ייתן להם יותר קדימות אצלו.)?

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה