• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 54] העץ

בשנת 3000 לספירה הנוצרית, בני האדם עזבו את כדור הארץ אחת ולתמיד. הם הקימו מושבות על מאדים, על הירח, ואפילו על כוכבים מחוץ למערכת השמש סול, אבל הם לעולם לא הפסיקו לחפש פלנטות חדשות ליישב. תמיד היה צורך בבתים חדשים, מושבות חדשות ודרכים חדשות לטפל בבעיית פיצוץ האוכלוסין.
בשלב מסוים, החוקרים מצאו את העץ. בהתחלה, הם חשבו שמדובר בפלנטה מיוערת בכבדות, שהאטמוספירה שלה מאפשרת קיום חיים- וקיום אדם. אבל לאט לאט, החוקרים גילו שלא מדובר בפלנטה רגילה שעליה מיליוני עצים, אלא בעץ אחד גדול. גדול כל כך שהוא איכל את כל האדמה של הפלנטה עליה גדל, ושורשיו מקיפים את הגרעין הלוהט שלה. עץ כל כך גדול שיש לו כוח כבידה משלו, ועל כן גם אטמוספירה. עץ גדול כל כך עם מערכות אקולוגיות עתירות פריטים שחיים עליו, וענפים גדולים כל כך שניתן לבנות עליהן ממלכות.

זה חמוד אבל זה לא רעיון מקורי מספיק בשביל להצדיק עץ שלם בשביל "עץ", הרעיון של עץ ענקי הכל מעץ העולם של הוויקינגים ועד לעץ הענק בחורשה די לעוס.
אני לא חושב שזה משהוא שאפשר לזרוק לאוויר בתור רעיון מקורי בלי לתת לזה קצת יותר בשר.

tkhag1 אמר/ה:
זה חמוד אבל זה לא רעיון מקורי מספיק בשביל להצדיק עץ שלם בשביל "עץ", הרעיון של עץ ענקי הכל מעץ העולם של הוויקינגים ועד לעץ הענק בחורשה די לעוס.
אני לא חושב שזה משהוא שאפשר לזרוק לאוויר בתור רעיון מקורי בלי לתת לזה קצת יותר בשר.
אחד הדברים שאני הכי אוהב בדו''נ וש''וש הוא שאתה יכול להתפרע, לכתוב מה שבא לך, האורך לא חשוב.
חוץ מזה, לא הייתי מסווג את מה שנכתב כאן (עץ, שיש לו כוח כבידה משלו והוא בעצם פלנטה שלמה שראויה להתיישבות ואנשים יכולים לחיות בה) כ"רעיון לא מקורי", כי הוא מקורי, מאוד.

עודף חמצן גורם ל''שיכרון חמצן'', ואני לא חושב שבני אדם יכולים לשרוד בכוכב עם הרכב גזים שונה מהותית מזה שבכדור הארץ.

למה לא? אחרי הכל, העץ גדל בסביבה הזו והותאם אליה אבולוציונית בדיוק כמו שבני האדם התפתחו בהתאם לסביבה הארצית שלהם. בכל מקרה, שימו לב שזה לא שהעץ הוא הדבר היחיד שיש בפלנטה. יש בה חיות וצמחים נוספים לדעתי. טחב, פטריות. אני יכול לדמיין ביצה שהיא כולה בעצם טחב שגדל על העץ, או ימה שהיא בעצם שלולית שנוצרה על אחד העלים שלו.
בעלי החיים שנמצאים על העץ כנראה מקיימים איתו יחסי גומלין. ובין השאר, נושמים חמצן ויוצרים פד"ח ככה שהעץ יכול להמשיך להתקיים.

חזרה