• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקים מאורגנים בפריק?

באתר של פריק כתוב שמתקיימים אצלם משחקים של אגודת מגלי הארצות וליגת ההרפתקנים, אבל לא נותנים יותר מדי פרטים.

מישהו יודע מתי הם מתקיימים? אני אשמח גם לדעת מה טווח הגילאים שמגיעים אליהם - האם יש שם מבוגרים או שזה רק ילדים?

לידיעתי יש משחק של ליגת ההרפתקנים בימי שני, לא זוכר אם כל שבוע או אחת לשבועיים. אגמא"ר קצת בפרופיל נמוך בזמן האחרון - אז אני לא חושב. כמובן שאם תרצה להנחות, אז אני מאמין שפריק ישמחו.
מגיעים גם מבוגרים למשחקים הללו, לכאורה זה הקהל העיקרי, נניח גילאי 15+
כמובן שהכי טוב להתקשר לחנות ולשאול אותם, לפחות לגבי הזמנים.

זה מעניין. דווקא בכנסים נוצר הרושם שאגודת מגלי הארצות יותר פעילה מליגת ההרפתקנים. בכל מקרה, אני מעוניין לשחק ולא להנחות. כרגע מספיקה לי ההנחייה לקבוצה הקבועה שלי. אני מחפש משחק שלא יחייב אותי יותר מדי.

אני באמת אנסה לברר איתם, תודה.

בנושא קרוב, אתה יודע במקרה מה הגישה של פריק לגבי אירוח משחקים פרטיים באופן קבוע? לדוגמה, נניח ואני רוצה לפתוח קבוצה באיזור תל אביב, אבל אין לי מקום להיפגש בו. האם הם מציעים שירות כזה?

אם אתה רוצה להיפגש במקום, כל משתתף צריך לרכוש משהו בחנות. יש להם גם חדר פרטי, לא ברור לי אם זה בתוספת תשלום כלשהיא או על בסיס מקום פנוי.
בקשר לאגמא"ר, המארגנים עמוסים בשנה האחרונה, ולכן הורידו פרופיל. אולי שנה הבאה, עם הבטא של פאת'פיינדר 2, זה יתעורר מחדש.

חזרה