• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[רשומי בראשית האנושות לא להיכנס]-עלילה לציידים לקטים

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אז פתחתי את המשחק, ועכשיו אני חושב על העלילה. איזו עלילה לדעתכם תהיה מתאימה לשבטים של ציידים לקטים? חשבתי על כמה רעיונות, אבל עוד זה תמיד טוב. הכי בעייתי מהבחינה הזו זה השבט של וולף באמזונס, שאני לא מוצא לו כלום...

זה לא רעיון טוב לפתוח עץ אם הגבלת כניסה, יכול מאוד להיות שאנשים בלתי רצויים צופים בנו ברגע זה...
לעניין, לי די קשה למצוא עלילה למשחקים מבוססי היסטוריה, או שמתרחשים בעולם האמיתי, פשוט שחופש ההמצאה קטן יותר, אתה לא יכול להמציא הרבה..
אני הייתי הולך על הבסיס בהתחלה, שבטים אחרים, חיות נדירות שעד היום לא הוגדרו (למרות שזה יותר לכיוון פנטזיה, ולא נראה לי שזה הדבר שאתה מכוון אליו), קרבות על איזורי צייד וכ''ו.

חובב מוד אמר/ה:
[post]693886[/post] זה לא רעיון טוב לפתוח עץ אם הגבלת כניסה, יכול מאוד להיות שאנשים בלתי רצויים צופים בנו ברגע זה...
לא, ואם כן אז הם יעופו מהמשחק. אל תהיה כזה ציני...

1) אתה לא עוזר.
2) זה משחק סנדבוקס וניהול, העלילה בו כללית וגם תלויה מאוד בשבט עצמו (מיקום וכו׳).
3) אין לך שום דבר מועיל להגיד?

א-בקשר לעצי ''אין כניסה''-אני משער שאם מישהו חכם נכנס אתה לא תדע שהוא נכנס. סתם הערת צד, אין צורך להגיב
ב-לנושא-בקשר לעלילה באמזונס, המקום תמיד נותן לי תחושה של ''הכל יהרוג אותך''. חצי מהדברים שם רעילים/ארסיים, אלו שלא יאכלו אותך או יטביעו אותך (חוץ מקפיברות ופנגולינים), אז מציע ללכת על הכיוון של הישרדות לאקסטרים, ללמוד להתמודד עם סכנה כל רגע ולנצל את הרעלים שמצויים שם בשפע לטןבתך

חזרה