• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קרסי עלילה לעיר

זה תלוי באופי המפלצת, אבל כמו שאמרו מעלי זה יכול לכלול מגוון רחב מעוד של קרסים, הכל מילד רחוב מפוחד אומר שהוא ראה משהו עד לזימון של הדמויות למלך והטלת המשימה להשמיד את המפלצות.
עם מדובר בחבורה בדרגה נמוכה אני ממליץ על שמועות שרצות בעיר או מציאת ילד נעדר (או הגופה שלו, תלוי כמה בוגרת המערכה) .
גם אם זה קבוצה בדרגות גבוהות וגם אם זה נמוכות אני ממליץ לא לחשוף את כל הקלפים בהתחלה. תן להם לחקןר ולתהות מה אורב בחשיכה וגם כאשר הם ילחמו ביצור אין שום ערבות שהיה מספיק אור בשביל לראות אותו בבירור כאשר הוא ימלט פצוע כשהוא משעיר מאחור זנב או מחוש ודם בצבע משונה.

זו חבורה של דמויות בדרגה נמוכה שרק התחילו, הן הגיעו לאיזשהו פונדק ושהו בו עד ששתי מפלצות (לא בחרתי עדיין איזה) נכנסו לפונדק והרגו כמה אנשים והם חיסלו את המפלצות. הם קיבלו משימה על ידי מישהו שהיה בפונדק למגר את המפלצות מהארץ, והא ייתן להם נשקים חזקים וכסף. הם יצאו לדרך ובדרך פגשו מפלצת אחת שהתחברה אלהם והם הגיעו לעיר, שבעיר עצרו את המפלצת והכניסו אותה לכלא. החבורה שחררה את המפלצת ו.....

הקרסים צריכים להיות מפה, אם צריך להרחיב עוד אני אנסה

ItayElf אמר/ה:
[post]693652[/post] ו.....
תחשוב.
יש לך, בדיוק מעל הכתפיים, איבר שימושי מאוד שנקרא "ראש", בתוך הראש, יש איבר שימושי לא פחות שנקרא "מוח", ואם המוח, (הפתעה!) אפשר לחשוב. אז תפעיל את היכולת השימושית של המוח שלך, ותחשוב.
בעזרת מחשבה, אפשר להגיע לפסגות בכל תחום! אפשר לעשות... הכל! פשוט צריך לשבת שנייה, ולחשוב.
פעולה כל כך קלה, שאפשר לעשות איתה כל כך הרבה...
אז פשוט תפעיל את המוח, תתאמץ שנייה, ותגיע לתשובה.

ItayElf אמר/ה:
[post]693652[/post] ו.....
מה אתה רוצה שיקרה?
יש לך כיוון כללי אבל עדיין חסרים לי המון דברים כגון:
איזה סוג עיר זאת? (של מלומדים, לוחמים, נשלטת על ידי הדת)
מהי סוג המפלצות?, זה משנה כי אז אפשר להתאים את זה להרפתקה לדוגמא: אם המפלצות הם זומבים אז יהיה יותר קשה לעשות אותם אינטליגנטים ושהם רוצים להשתלט ולעזור לממלכה שלהם.
מי הם הדמויות?, זה יעזור מכיוון שאז יהיה אפשר אולי לשלב את הרקע שלהם בהרפתקה.
איזה סגנון של הרפתקה אתה רוצה? (מתח, אקשן, מסתורין וכו').
אילו שאלות כלליות שבעזרתם נוכל לתת לך הרפתקה איכותית.
חובב: מה שכתבת זה לא יפה, הוא שואל בשביל לקבל עצה אז תיהיה נחמד אליו בבקשה.

thewolf אמר/ה:
[post]693656[/post] איזה סוג עיר זאת?
עיר מסחר כזאת, יש בה תושבים מכל המעמדים והגזעים (מעורבבת כזאת)
thewolf אמר/ה:
[post]693656[/post] מהי סוג המפלצות?
אני החלטתי להשתמש בהרפיות
thewolf אמר/ה:
[post]693656[/post] מי הם הדמויות?
ארבעה הרפתקנים (מתנקש, פלאדין, מג חרב ומכשף) שהכירו בילדות ונפגשו אחרי 15 שנה בפונדק ההוא וכו...
thewolf אמר/ה:
[post]693656[/post] מתח, אקשן, מסתורין
שלושתם
thewolf אמר/ה:
[post]693656[/post] מה שכתבת זה לא יפה, הוא שואל בשביל לקבל עצה אז תיהיה נחמד אליו בבקשה.
לא נורא הוא צודק, בדכ הייתי לוקח זמן לחשוב, אני פשוט צריך להריץ את ההרפתקה מחרתיים אז אין לי כל כך זמן...

להמציא בעצמו זה כדאי חובב, אבל אפשר לעזור קצת יותר מ"תסתדר לבד".

תמציא סיבה למה ההרפיות הגיעו מלכתחילה. מי מרוויח מזה? מי נפגע? אולי אותה עיר פגעה בלהקה שלהן וקבוצות קיצוניות בחברה מעוניינות לנקום. אפשרי שהן ניסוי של מגדל אשפים אזורי שיצא משליטה, והזן מתרבה במהירות. יכול להיות שמישהו מעוניין בפגיעה בעיר ושוכר שבט הרפיות לפיגועים.

איך אתה מדמיין את ההרפיות? הן תבוניות? יש להן מטרה מסוימת?

חזרה