ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פרויקט: גזעי חיה תבוניים

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 21 ינואר 2018, 16:01

רק אם המוזה תגיע :)
השניים האלו הם בין חמשת הגזעים הנפוצים, והיחידים שבאמת נבדלים מההיכרות שלי עם גזעים גנריים. הם לא רעיון חדש במיוחד, אבל הפסקאות האלו מסבירות טוב יותר את האופי והמעמד שלהם מהתיאורים הקודמים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 22 ינואר 2018, 21:33

הח׳אן הטטרי כתב: הרעיון בא מהברסרקרים-לוחמי הדוב הגרמאניים, שהיו נכנסים לשיכרון קרב-ותרבות של לוחמי דוב... דוביים.
במו"ד 3/3.5 במדריך השלם ללוחמה היה מקצוע יוקרה שנקרא "לוחם הדוב", של לוחם ברברי שממש הופך לדוב כשהוא נלחם. התמונה שתיארה אותו הציגה גבר מזוקן לבוש בחיתול ירוק עם גרזן והילה של דוב:

תמונה
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 22 ינואר 2018, 21:34

לאחרונה עלה לי רעיון מעניין לשימוש בקופי אדם בעולמות פנטזיה: למה טרולים מכוערים, כשאפשר גורילות, שימפנזות או אורנג-אוטנים?
הרעיון עלה לי כשחשבתי על תכנון צעדיי המרושעים והערמומיים במשחק הניהול שחובב מנחה לי 1 על 1. ביערות הגשם שלייד העיר שלי חיים אורנגאוטנים, וחשבתי לעצמי: למה שלא אשתמש בדרואידים שלי כדי לאלף את החיות החצי תבוניות הללו, אגדל אותן במעין גני חיות ואהפוך אותן לגזע לוחמים נאמן וחסר בינה? אני לא מקנא במי שאורנג-אוטן משוריין עם נבוט דו ידני מסתער עליו...
מה דעתכם, והאם עשיתם דברים דומים (חובב, ראה הוזהרת :twisted: )?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 22 ינואר 2018, 21:42

הח׳אן הטטרי כתב: מה דעתכם, והאם עשיתם דברים דומים
במערכה שהרצתי פעם היה גזע של קופים אנושיים, שנראו כמו שימפנזות, גורילות ואורנג אוטנגים. מישהו בקבוצה שלי גם שיחק לזמן מה דמות של אורנג אוטנג עם ראסטות שהיה לוחם קפוארה מיומן. כסטריאוטיפ הקופים נחשבו לאמיצים וטובי לב, אבל עם בעיות רציניות בדחיית סיפוקים, חוסר יכולת להתנהל בצורה חכמה עם כסף, וחיבה גדולה לדברי מתיקה ולפעמים אלכוהול. ביותר מידי מקרים הם גרו בשכונות גרועות ובמשפחות גדולות מידי. אבל רוב הקופים שהדמויות פגשו היו טיפוסים הרבה יותר רציניים וממושמעים שלקחו חלק מאוד משמעותי בתנועת הגרילה המקומית נגד השלטון הזר. למעשה, מנהיג המורדים היה קוף שברח מהכלא אליו נכנס בגלל גניבת לחם, ודמותו התבססה בצורה רופפת על זו של ז'אן ולז'אן מ"עלובי החיים".

חוץ מזה, באותו עולם מערכה הייתה גם איזו ארץ שבצבא שלה היו בבונים ענקיים והולכי על שתיים שחמושים בחרבות דו-ידניות. הם פעם היו בסה"כ גרסא מעט נבונה יותר של הבבון, שחיו בטבע ברמה של תקופת האבן, אבל לפני כמה עשרות או מאות שנים הם כולם נלכדו ומאז גודלו בחוות רבייה בתור סוג של לוחמי-מחץ.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 22 ינואר 2018, 21:45

המפקד האלמוני כתב: תנועת הגרילה
*תנועת גורילה.
המפקד האלמוני כתב: חוץ מזה, באותו עולם מערכה הייתה גם איזו ארץ שבצבא שלה היו בבונים ענקיים והולכי על שתיים שחמושים בחרבות דו-ידניות. הם פעם היו בסה"כ גרסא מעט נבונה יותר של הבבון, שחיו בטבע ברמה של תקופת האבן, אבל לפני כמה עשרות או מאות שנים הם כולם נלכדו ומאז גודלו בחוות רבייה בתור סוג של לוחמי-מחץ.
מגניב. מזכיר לי את אנשי הבבון מהעולם שלי, שעליהם חשבתי כשנתקלתי באיזו כתבה במילת הגנאי ''עדרי הבבונים''...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 22 ינואר 2018, 22:09

הח׳אן הטטרי כתב:למה שלא אשתמש בדרואידים שלי כדי לאלף את החיות החצי תבוניות הללו, אגדל אותן במעין גני חיות ואהפוך אותן לגזע לוחמים נאמן וחסר בינה?
כן, זה נשמע כמו משהו שגורילה גרוד היה עושה אם הוא היה משחק מבוכים ודרקונים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 23 ינואר 2018, 20:27

בערך באותו עניין, לאנימטור השנוי במחלוקת ראלף באקשי יש את הסרט הגס "פריץ החתול", וגם סרט עוד יותר שערורייתי על ארנב, דוב ושועל כושים שמשתלטים על עולם הפשע של הארלם:

תמונה
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 25 ינואר 2018, 01:16

לי עלה לאחרונה רעיון לגזע שהוא בייסיקלי גמדי-קוף (כמו אנשי קוף, רק גמדים, במקום), שמקפצים בין העצים ויודעים דברים על היער ומה לא, אבל אז עלה על דעתי שהם לא שונים בהרבה מקופים רגילים XD

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה