• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה הזוי: לשבור את הקרח

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אני מאשים את אחותי הקטנה!

אז לאחרונה צץ בראשי רעיון הזוי, בהשראת הסרט ״לשבור את הקרח״ (Frozen) שאחותי חורשת עליו. הרעיון הוא לקחת את העולם של הסרט (ארנדל, ההר הצפוני ואיי הדרום) 10-20 שנים אחרי מאורעות הסרט, ולהפוך אותו לעולם פנטזיה בסגנון המאה ה-18-19, עם רובי מוסקט, מדים צבעוניים וכובעים גבוהים.
היות ואני לא רוצה להיות מטומטם לבד, החלטתי לעשות מזה אתגר: תתארו את העולם של הסרט 10-20 שנה אחרי, ותכתבו לו זרעי הרפתקה. נראה אתכם!

הבעיה בהצעה הזו היא שזה גם העולם של 'tangaled' ואני, לדוגמא, עדיין לא צפיתי בסרט. הם בטח התכוונו למקם בעולם זה את 'ענקית' לפני שהם ביטלו את הסרט. כמובן שישנו העניין הפעוט של זכויות יוצרים אך לעורכי הדין של דיסני לא אכפת כל עוד זה לא למטרות רווח, אאז"נ. חוץ מזה, דיסני בעצמם מאד פיתחו את העולם עם ספר צדדי על מסעותיה של אלסה ואנה באיי הדרום שיצא לי לעיין בהם אך לא זכור לי מהם כלום. הייתי מתחיל עם כל המידע שנמצא ברשותך על העולם לפני שאתה מטיל עלינו גם את עבודת התחקיר הנחוצה לצורך כתיבת זרעי עלילה שיתאימו לעולם.

בגדול מה שהלדין אמר, זה רעיון מעניין בהחלט - אבל הנטייה (לא רק שלך) לכתוב כמה שורות, לרשום בכותרת אתגר פורום ואז לצפות שאנשים יעשו את כל העבודה, היא לא באמת מעודדת דיונים פוריים.
אם תרכז כאן את החומר שמצאת/הוספת בתור בסיס, זה יועיל. מעבר לכך, גם כדאי יותר להגדיר מתי/איך המשחק מתרחש מבחינת קו הזמן.

נ.ב. לא ידעתי שזה גם העולם של Tangled, שהוא אחלה סרט בפני עצמו.

חזרה