הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שליטים ושדים 46: חפץ תבוני

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 20 דצמבר 2017, 00:18

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
שו''ש 46-מטה הרעם, ע"י yds
[שו"ש 46] החרבות השמיימיות, ע"י Nextorl
[שו"ש 46 חפץ תבוני] - יומנו הסודי של המכשף, ע"י TheKnightWhosaidKnit

---------------

הנושא של השבוע הוא: חפץ תבוני. עצם נייח שבדרך זו או אחרת נהנה ממחשבות, רצונות, אופי וכל שאר הדברים הטובים האלה. זה יכול להיות בקסם, זו יכולה להיות אינטלגנציה מלאכותית, אם אתם חושבים על אפשרות אחרת אני אשמח לשמוע - העיקר הוא שבעצם מדובר בדב"ש שהוא חפץ.
מה החפץ יכול לעשות? לדבר, לתקשר טלפתית, לזוז בצורה זו או אחרת? כמה הוא נבון, כמו מבוגר, כמו ילד? מה הוא רוצה? ממה הוא פוחד? איך היותו חפץ משפיעה על החשיבה שלו, וכמה היא שונה וזרה לחשיבה של יצורים חיים רגילים? נסו לחשוב איך שני הדברים הבסיסיים האלה, חפצים ותבונה, משתנים כששמים אותם ביחד.
אם אין לכם רעיון, אתם יכולים פשוט להסתכל בספרים, סרטים או מסביבכם, לבחור חפץ אקראי ולשאול: מה אם הוא היה תבוני?

תוכלו לכתוב על "רעם!!", פגיון קטן שרוצה להיות חרב אדירה אגדית; על פסל שלא יכול לנוע, רק לדבר, אבל זה הספיק לו לייסוד דת פורחת; על טלמוס, הגולם שישנא לעד את יוצרו על שקילל אותו בדעת; או על תבונה מלאכותית מבריקה, המתקדמת ביותר שנוצרה אי פעם, שהותקנה כמתפעלת מעלית.

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 46] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-1.1.18 ל-2.1.18.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
בהצלחה!
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
dvav

שליחה על ידי dvav » 20 דצמבר 2017, 00:45

יש לי איזה רעיון. אך אינני יודע אם כדאי לי לכותבו, הן קשור הוא ל'דניאלס' שלי
ואם כבר, חבל שלא יהיה משהוא על חותם..
ועוד משהו- הפגיון הזה הולך להתעקש על סימני הקריאה?
Yar! I'm a signature virus, copy me into your signature!
זהירות,זה מדבק.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 20 דצמבר 2017, 00:48

וואו, דוגמאות נהדרות. ממש אהבתי אותן. בכללי, אהבתי את האתגר הזה, מזכיר לי את מה שכתבתי לאחד מאתגרי הכתיבה בפורום מד"ב ופנטזיה. אולי אפרט יותר על החרב מאז.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 20 דצמבר 2017, 00:52

נקסטורל: תודה :)

דבאב: הגישה הכללית שלי היא שאלא אם יש לך סיבה ברורה וטובה למה לא, אז ברור שכדאי לכתוב. אתה יכול לכתוב בהקשר של דניאלס או בנפרד, מה שבא לך.
ולשאלתך: כן.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 20 דצמבר 2017, 20:05

מתפעלת מעלית זה הדבר הכי כיף! אתה יודע מה רואים שם?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 דצמבר 2017, 20:08

מה?...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 דצמבר 2017, 21:28

מה שקורה במעלית נשאר במעלית (כמו בוגאס).
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 20 דצמבר 2017, 22:38

הבינה המלאכותית מזכירה לי את הבינות המלאכותית חוזות-העתיד-הקרוב-מאוד-והנוטות לחרדה שמופיעות במדריך הטרמפיסט השני. אחת מהאפיזודות היותר אהובות עלי בסדרה.
עריכה-אגיש היום או מחר פיסת מידע ראשונה מעולם המערכה החדש שלי שמבוססת על רעיון שקיבלתי מאחד השחקנים-מטה הרעם, המיכל היחיד שמסוגל להחזיק את עוצמתו של סלע הסופות. מה זה בדיוק סלע הסופות? חכו להגשה :P
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 01 ינואר 2018, 21:25

האתגר הבא שוב נדחה ביום. שוב עמכם הסליחה.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה