• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 41] חפץ מקולל - קמע השטן, קללת הנערה האבודה

Human_loving_Troll

פונדקאי פעיל
ישנם שני חפצים
1. התליון המנצנץ לא נראה תמים, אנשים לא מנוסים בקלות יטעו ויחשבו שההילה היוצאת מהחפץ והנצנוץ המהפנט שלו מרמזים על משהו טוב... אך ההפך הוא הנכון, ברגע שתענוד את התיליון המנצנץ לא תוכל להוריד אותו, השפעת התיליון קשה מאוד או מכביד עליך פיזית כאילו הוא שוקל עשרים קילו ואף יותר ככל שהוא שוכן על צוורך, וגם נפשית הוא מכביד עליך, כמו השפעת הדיכאון הקשה ביותר. והדרך היחידה להוריד אותו מעליך, היא או שכוהן השטן יוריד אותו, או לזבוח לפיילור אל האור במשך שבוע בלי לישון (לא שהקמע מאפשר לך לעצום עין) עד שלבסוף יגיע מלאך של פיילור ויוריד ממך את התליון ואז התליון יעלם ויעבור לקורבן הבא.

ממלכה גדולה כבשה כפר הדוגל בכת השטן, לאחר הכבישה הכובשים ניפצו והרסו את כל מקדשי ומבני הכת, השטן בכבודו ובעצמו אשר אצלם נקרא אורקנוס (אני יודע שאני ממחזר שמות אלים) העניק להם את הקמע שיביאו למלך בתור מתנה נדיבה. והמלך מיד הרגיש חלש ובתמורה לשחררו מקללת השטן הממלכה נתנה לכת שטח גדול בהרבה ממה שלקחה וחופשיות לביצוע הפולחן שלהם.

אפילו שהסיפור גורם לנו לרחם ולהיות בצד של כת השטן, לא הייתי ממליץ לכם לפגוש במאמין שלהם, ובמיוחד לא בקמע השטן. :devil:

2. באמצע המדבר הרחב, אין נווה מדבר, צל או כול סימן ליצורים חיים. ציפורים לא עפות מעל וחרקים לא זוחלים על הקרקע, אין סימני חיים. אך בלב המדבר ישנה בקתה אחת וקטנה, ולא זה לא פטה מורגנה, זו הבקתה של האישה האבודה עשויה עץ שלו ניתן למצוא באזור המדבר בחם. בתוך הבקתה יש מחסה מים קרים ואוכל חם, אין שם אדם חי, או מת, גם לא מטבח או באר. אך אם תוכל מהאוכל תרבוץ עליך קללת האישה האבודה, ברגע שתנגוס בפאי הבשר או תלגום מהמים אתה תרגיש כמעין שד נכנס לגופתך, קר לך, אתה מרגיש כאילו שמלא נחשים זוחלים בגופך. מהעור שלך מתחילים לבלוט כמו מעין קווים שחורים שנראים כמו רשת שחורה המחסה את ידך, רגליך וחזך. זה אינו קעקוע, זה בולט מעורך, זה פועם... אך ישנו גם יתרון אותו כולם רוצים. הסימנים האלו נותנים לך הכוח לשרוד בכל מצב, בחום האז גוף ינשום נשימה קפואה ואינך תרגיש בחום, בקור העז הסימנים על גופך יהפכו אדומים עד למצב של כוויה ממגע, ויחממו אותך, ויפשירו את השלג שמסביבך. בעזרתם תוכל לשרוד בכל מקום, כי מהיום האישה האבודה שוכנת בתוכך

הממ... הגשה נחמדה, ברכותיי על הצטרפותך לאתגרי שו״ש.
זה... נחמד, אבל... לא יותר מזה. חוץ מזה שאני רואה פה ברקע את הטבעת האחת שעליה כתוב בשפה השחורה ״מקור השראה״, אני לא ממש רואה איך הוא הופך את החיים למעניינים... הוא רק הופך אותך לחלש ודיכאוני. חוץ מזה, כתבת למעלה ״לא נראה תמים״. אני חושב שהתכוונת ההפך, אבל... איך תליון זוהר וקסום בבירור נראה תמים? אנשים זהירים לא ישימו אותו מיד על עצמם...
זה בסדר, ואני מאחל בהצלחה באתגרים הבאים, אני חושב שאתה תשתפר (מנסיוני).

נ.ב.: אלא אם אתה דיסלקט ואז אין לי שום טענה נגדך, תעבוד בבקשה על הקריאות של הטקסט-חלוקה לפסקאות, שגיאות כתיב וכו׳.

האמת היא בהתכוונתי לכך שהוא נראה לא תמים, אך אנשים יטעו ויחשבו שהוא עושה טוב אך הוא ממש לא.
ולקחתי את המשפט חפץ מקולל כמשהו רע, לא קלטתי שזה אמור להיות משהו מגניב. אני אחשוב על משהו אחר \ נוסף.
נ.ב אולי באמת כדאי שהתאמן על הניסוח שלי.

חפץ מקולל יכול להיות שלילי וזהו (היה נפוץ מאוד במהדורות ישנות), אבל כיום הטרנד הוא שחפצים מקוללים יהיו גם עם השפעה חיובית כלשהי, מה שמשאיר אותך עם דילמה להשתמש בהם או לא.

למשל - נשק מקולל שמצד אחד גורם לך לתקוף באגרסיביות ויותר ביעילות (יותר נזק או סיכוי פגיעה טוב יותר) אבל מצד שני הופך אותך לחסר זהירות וקל יותר לפגוע בך.

ובנוגע לשגיאות כתיב וניסוח - זה מפריע, אבל הילדים שכותבים ככה לא באמת אשמים. לא מלמדים אותם כמו שצריך בבית הספר. ככל שקוראים וכותבים יותר, המיומנות הזו משתפרת די מעצמה.

מגניב, אבל זה לא חפץ מקולל... מקולל זה מעניין אבל שלילי, פה זה חיובי לגמרי. אגב, מי יירצה להיכנס מלחתחילה למדבר כזה שומם?... המדבר מקולל? כי אני מכיר היטב כמה מדבריות, ויש פה המון עקרבים, נחשים, ציפורים, תנים וכו׳.

נ.ב.: להבא עדיף שתפרסם בעץ נפרד.

חזרה