• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה-טקסי קסם ושיקויי קסם

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
לאחרונה התחלתי לתכנן כל מני טקסי קסם ושיקויי קסם בשביל המשחק שאני מריץ, לשלבים בהם יש סיבה להשקיע בדב''שים כי הם כבר חזקים בערך כמו השחקנים. אין סיבה לדאגה, אני לא אשתמש בכמעט שום דבר מהדברים פה במשחק שלי, רק כדי לנסות לגרום לעוד אנשים לכתוב בנושא. אין צורך לפרט מכניקה, תכתבו תוצאות וכל אחד ימיר לשיטה שלו.

נ.ב.: אני אכתוב מחר, כשיהיה לי יותר זמן.

תמצית חיות, אשר זיקקנו, תעצים את משמיד המלכות. (מערבבים כוהל85% לפחות עם מי-מלך, ביחס של 1:1)*
עוז חמדם טמנו, חייהם שבפז נקצור. (מוסיפים מטבעות טחונים, שמכילים זהב בשיעור מובחן, ושהיו חלק מאוצר אגדי, היחס הוא חמישים מ"ז למנה)
אבן פלא המנציחה את החיים, ואשר בקושי פוררנו, תיתן ניצוץ של נצח! (אפר שנותר(אחרי שהטילו disintegrate)מיהלום ששווה לא פחות מ-300 מ"ז, ו150 לפחות למנה)

קוראים בקול את השורות תוך ביצוע ההנחיות, ובעל(או בעלי) ברית מוכנים יוציאו יחידת לחש מדרג חמש בכל שלב.
כעשר דקות לאחר מכן, הנוזל יהפוך לזהוב עמום. ומי שיצרוך מנה יושפע מתכונה דמוית לחש הזהה ל-regenerate

*למעשה,היחס הוא 85 כוהל100% ל-100 מי מלך, אבל זה גם עובד.

איך זה? :)

טקס הפרא הדרואידי, טקס עתיק של דרואידים אשר גזע טהורי הפרא למד והמיר אותו למשהו שעליו התבססה תרבות הקרב ותרבותם בכלל, בטקס זה אדם הופך לחיה הפנימית שלו (לכל טהור פרא יש חיה פראית הנבחרת לו בטקס קדום אותו עובר כול נער בגיל 15) אדם שחייתו היא נמר המסמן את הכוח והתוקפניות יתחבר לאינסטיקטים הפראים שלו יאבד מן האנושיות שלו, אם הטקס חזק גם ישכח מי הוא מעבר לצורתו הפראית, והחשוב מכל יקבל במעט את צורת החיה שלו.

אך כולם יכולים להשתמש בו וגם כולם מקבלים חיה פנימית בגיל 15 ע"פ אופים, פשוט רק טהורי הפרא יודעים לזהות אותה. כך ששחקנים יכולים להתחבר לחיה פנימית (או ע"פ בחירתם או ע"פ גלגול קוביות אפשר גם מה שהשה"מ רואה לנכון) לזמן מוגבל.

חזרה