דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

שליטים ושדים 40: יער

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
הודעות: 5185
הצטרף: 03 יוני 2008, 18:21
תשובות: 8
מיקום: I have NOOOOOOO idea

שליטים ושדים 40: יער

שליחה על ידי ת'ור » 25 ספטמבר 2017, 21:02

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו"ש 40] יער העצמות, ע"י המפקד האלמוני
[שו"ש 40] היער המאובן, ע"י המפקד האלמוני
[שו"ש 40] היער הירוק, ע"י TheKnightWhosaidKnit
[שו"ש 40] נול-רא, ע"י Nextorl
[שו"ש 40] יערפלד, ע"י ת'ור
ג'ונגל הצבעים(שו"ש 40), ע"י המגדל הבודד
[שו"ש 40][SF] יער ההתבננות, ע"י העוג הברברי
[שו״ש 40]-יער הנזירות, ע"י הח׳אן הטטרי
[שו"ש 40] חורשת המלך, ע"י מרתוס

---------------

הנושא של השבוע הוא: "יער". ג'ונגלים, יערות אלמוגים וחורשות צפופות גם יעבדו, אבל בשביל החוויה המלאה צריך שהשמיים לא יראו לעומדים על הקרקע.
איפה היער הזה נמצא? במישור, בהרים, בקרקעית הים? אילו מין אנשים מוזרים או חיות מוזרות או צמחים מוזרים יש בו? האם יש לידו (או בתוכו) מקומות יישוב, ואם כן, איך הם מושפעים מהיער? אולי זה יער מיוחד, עם עצים מתים, עצי אבן או עצי נייר? וכמובן, השאלות הכי חשובות: אילו סיבות יש להיכנס ליער, ואילו סיבות יש להתרחק ממנו כמיטב יכולתך?

תוכלו לכתוב על יער שכדי להגן עליו הפיות שלו התאחדו עם 'נשקי התרבות' - אש ופלדה ומוות; על היער המזדחל שמתקדם לאיטו על פני גבעות וערים ויערות אחרים (ומה שמסתתר במרכזו); על יער עמודי קרח, בו ערפל קפוא מתעתע בנוודים ודובים לבנים משחרים לטרף; או שתציעו הרפתקה פשוטה, עם כפר ויער ומפלצת, ועם שינוי אחד שיעשה את זה מעניין.


פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 40] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-9.10.17 ל-10.10.17.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
בהצלחה!
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה