• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש כלי חינמי ליצירת מפות.

בנוסף יש את Auto Realms הותיקה והטובה. דורשת יותר לימוד, אבל כשלומדים אותה היא יותר משוכללת בהשוואה ל Inkarnate - כמובן שהשאלה היא גם מה אתה מחפש...

אפשר גם להשתמש במפות קיימות.

אני מאוד ממליץ להכנס לאתר "עמוד ענן" ולהחליף את מפת הבסיס הטופוגרפית במפת PEF 1880 - זו מפה של הקרן הבריטית לחקר פלשתינה, שיצאה עוד בימי שלוט התורכים ולפני העליות הגדולות. מה מיוחד בה? שהיא מציגה את ה"תבליט" של ישראל כפי שהיא הייתה פעם, בלי כל ה"תכסית" המודרנית. אין ערים גדולות, אין כבישים מהירים ומחלפים - ההרים, העמקים והוואדיות הם פחות או יותר כמו שהם היו בימי הביניים. ירושלים היא עיר קטנה ומסתורית בין הרים, ראשל"צ היא דיונות חול, וצפונית ליפו יש מצוקי כורכר וכפרים במקומות שהיום עטופים לגמרי ברצף עירוני של תל אביב רבתי.

המפקד האלמוני אמר/ה:
אפשר גם להשתמש במפות קיימות.

אני מאוד ממליץ להכנס לאתר "עמוד ענן" ולהחליף את מפת הבסיס הטופוגרפית במפת PEF 1880 - זו מפה של הקרן הבריטית לחקר פלשתינה, שיצאה עוד בימי שלוט התורכים ולפני העליות הגדולות. מה מיוחד בה? שהיא מציגה את ה"תבליט" של ישראל כפי שהיא הייתה פעם, בלי כל ה"תכסית" המודרנית. אין ערים גדולות, אין כבישים מהירים ומחלפים - ההרים, העמקים והוואדיות הם פחות או יותר כמו שהם היו בימי הביניים. ירושלים היא עיר קטנה ומסתורית בין הרים, ראשל"צ היא דיונות חול, וצפונית ליפו יש מצוקי כורכר וכפרים במקומות שהיום עטופים לגמרי ברצף עירוני של תל אביב רבתי.
האמת שגם בזה השתמשתי עד היום.
עריכה: יש כלי למפות של משחקי מד"ב?

מלדיאקר, ההודעה שציטטת היא אשכרה ההודעה האחרונה ששלחו בעץ הזה. לא רק זה אלא גם ציטטת פשוט את כל ההודעה במקום חלקים קטנים שהיית צריך(לא שהיית צריך בכלל לצטט משהו כן?). מה נסגר עם הציטוטים המיותרים בפורום בזמן האחרון?

https://www.pundak.co.il/forums/threads/38544

אני למזלי יודע לצייר, אבל פעם עשיתי ניסוי מעניין שהניב כמה תוצאות לא צפויות: לקחתי מפה של אירופה בימי הביניים שהופיעה בספר, קיפלתי, וציירתי מחדש מפה לפי כל הקווים של שני החלקים שנחו זה על זה.

חזרה