• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 35] רוח במכונה

גנרל אסדת'!

פונדקאי ותיק
נאמר לי שרק דוקטור אריאס יודע היכן נמצא המסדר האפור. התגובה המיידית של אלה ששאלתי אותם איך להגיע אליו הייתה שהם אמרו לי לא ללכת אליו. אמרו שיש משהו מוזר בקשר למדען הזקן. אמרו שהאיש מת מזמן, אבל מעבדת המחקר שלו עדיין מתפקדת כבר שנים. שהוא חטף אנשים כדי שהוא יוכל לעשות עליהם ניסויים. אז אמרו. שום דבר מזה לא עניין אותי. רציתי רק להגיע למסדר האפור, ואם המשוגע הזה הוא היחיד שיודע איפה הם, אז לי אין בררה.
כצפוי, לקח לי לא מעט זמן למצוא את המעבדה הנטושה, כביכול, של דוקטור אריאס. שער הכניסה היה נעול, אבל הצלחתי לפרוץ אותו ולהתגנב פנימה, עם אקדח ביד, רק למקרה. כפי שסיפרו לי, המעבדה נראתה כעובדת באופן מושלם, אבל לא היה אף אחד בפנים. כמובן,
אלא אם אתה סופר את המכונות. אני הבחנתי שהיו מצלמות אבטחה פועלות בחדר. מצד אחד זה אומר שמי שלא מפעיל אותן יודע שאני פה;
מצד שני זה אומר שאין לו עניין - או יכולת - לפגוע בי.
אני פונה ישירות לאחת המצלמות ואומרת, "יש פה מישהו?"
תצוגה הולוגרפית מופיעה מולי. ההולוגרמה היא של גבר בחלוק מעבדה אופייני ומסכה. הוא אומר, "שלום. ברוכה הבאה. בבקשה, תניחי את הנשק."
אני מחזירה את האקדח שלי לנרתיק שלו. "שלום. אני באתי לפה בשביל לפגוש את דוקטור אריאס?"
"אני דוקטור אריאס."
אדם רגיל היה מופתע, או לכל הפחות מבולבל מההצהרה. לא אני. "האמת, ציפיתי למשהו כזה. האנשים בעיר לא כל כך אוהבים אותך", אני אומרת בקול רגוע לחלוטין.
"אל תאשימי אותם. אני... לא הייתי ידוע בתור אדם נחמד."
"לא באתי לפה בשביל להקשיב לסיפורי רקע. נאמר לי שרק אתה יודע היכן נמצא המסדר האפור. האם נכון הדבר, כן או לא?"
"זה נכון שאני יודע את מיקומו של המסדר האפור. איני יודע אם אני היחיד שיודע, אבל אני כן יודע שלא אסכים לספר לך ללא תמורה."
"הייתי שם. מה אתה רוצה? מצרכים לאיזה סוג של פרויקט שאתה עובד עליו?"
"ניתן לומר כך. אני עובד לאחרונה על מספר נסיובים. התרכובות כבר מוכנות. כל שאני זקוק לו כעת הוא נושא שאוכל לבדוק עליו."

דוקטור אריאס הוא מדען חוקר שלא בוחל בהרכבת ניסויים על בני אדם, או כל גזע אחר במערכה לצורך העניין. הפרויקט הגדול הראשון שלו היה ניסיון נוסף להשיג את הגביע הקדוש של מדעי הביולוגיה ולהתגבר על המוות. במקום להסתבך עם הנדסה גנטית וביולוגית, אריאס לקח קיצור דרך ולמד איך להעלות את המודעות שלו בתור תוכנה ברשת. בהיותו מדען, הוא לא עצר שם והמשיך להתמיד במחקרים שלו, שמקצת מהם דווקא כן דורשים נושא מחקר אורגני, והוא נוקט בכל אמצעי כדי להשיג אותם. אריאס יכול להופיע במערכה כדמות מסייעת - הדמויות צריכות ממנו עזרה, לרוב פיסה כזו או אחרת של מידע, והוא מסכים לתת להם אותה, ובתמורה הוא יוכל לעשות עליהם ניסויים. תוצאה של ניסויים כאלה יכולה להיות קטלנית, אבל היא גם יכולה לתת לדמויות יכולות או תכונות חדשות ומוזרות. כמובן, הוא יכול גם להיות אויב, וקרב נגדו יהיה מעניין באופיו וקשה מאוד.

חזרה