• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רציתי לספר על קטע מצחיק שהיה לנו בסשן (אין נושא ממש)

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
רקע בגדול - זה קמפיין מו"ד עם שני שחקנים, אחד משחק קוסם והשני כוהן. בתחילת המשחק הם פרצו למקדש נולי (Gnoll) עתיק, ומצאו שם סידור תפילה בנולית עתיקה. הקוסם רצה ללמוד נולית אז הרשתי לו, בתנאי שכל הנולית שהוא יודע היא מהסידור (שווה ערך ללמוד עברית רק מהתנ"ך).
long story short, אחרי הרבה זמן השחקנים נתקלו פעם ראשונה בנולים בשר בדם, והתחיל קרב אפי. הקוסם (ילו אסיד) לא התבלבל, ומייד שלף נאום חוצה להבות על מנת להביס את רוחם של הנולים - וכולו בנולית עתיקה. בעברית זה נשמע כך:

"הסכיתו לדבריי הו נולים בני בליעל!
כה אמר ג'ין ידי זהב.
אש גופרית ותמרות עשן יפולו על ראשכם.
ידכם האוחזת בחרב תיקצץ, וסימלי קודשכם ינותצו.
על אשר ניסתם אותי, והבערתם את חמתי.
רע ומר יהיה גורלכם, על אשר כי אין עצה ואין תבונה מלפני.
נאום הגבר בעל ידי הזהב!"

לא יודע מה איתכם, אני חושב שמגיע לו לקבל דרגת טרובדור בחינם על נאום כזה... :mrgreen:

נ"ב
וגם שייך לקטגוריית: #כשמשתלם שיש שחקן דתי בקבוצה

מהרגע שמצאנו את הסידור הזה חיכיתי למפגש עם נולים בשביל לדבר איתם בנולית מיקראית. זה יצא משעשע ללא ספק.

עזוב דרגת טרובדור, היתי מבקש בונוס נק"ן בשביל לכתוב מגילות בלי ליפול מאחורה בנק"ן, אבל אחרי שהרגת את הכהן שלנו (או יותר נכון אחרי שהכהן שלנו המשיך להלחם בקפא"פ מול 2 קפפניקם בדרגה גבוה+זאבי אימים כשיש לו רק 24 נק"פ) אני מוביל עליו במספיק נק"ן בשביל להספים כמה מגילות שבא לי.

זה מזכיר לי את הדיאלוגים הפלצניים מתוך "מכרות המלך שלמה" בתרגום אוריאל אופק, עם האיש בעל אלף הכינויים טואלה. כה אמר טואלה, היען החוצה את המדבר, התאו המסתער על אויביו, הטוב והמיטיב, חנון ורחום, טואלה הכביר, שליט אלף האנטילופות, הפיל היורד אל העמק, לוחם הדם, השופך את דם אויביו כמים, וכן הלאה.
אדיר.

חזרה