נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

צפייה במשחקי תפקידים ביוטיוב

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 29 אפריל 2017, 15:06

לאחרונה (קרי בשנתיים-שלוש האחרונות) קם טרנד חדש של הקלטה של משחקי אונליין והפיכתם למעין ערוץ תוכניות ביוטיוב. אני חושב שהדוגמא הבולטת היא Critical Role, וגם היה את הערוץ של וויל ויטון - מעניין אותי לדעת מי כאן צופה בערוצים הללו?
אתם מרגישים שזה משפר לכם את המשחק או עוזר לכם להנחות טוב יותר - או שזה פשוט בידור נטו?
פשוט נתקלתי במאמר של Geek and Sundry שכלל ראיון עם הבחור שמארגן את Critical Role וטוען ל"השפעה" שלו על מבוכים ודרקונים בכלל. נראה לי מוזר איך תוכניות יוטיוב הגיעו לכזו השפעה - או שהסיבה היא פשוט שהראיון הוא "מטעם"...
http://geekandsundry.com/matt-mercer-ta ... s-dragons/
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 29 אפריל 2017, 15:30

אומנם לא ביוטיוב, אבל צפיתי בtitansgrave. רציתי לראות איך השיטה וגם אם הקונספט של סדרת משחק תפקידים עובד.

לא מפליא שהטרנד הזה ממשיך ומתפתח, זה קורה לכל תחום ביוטיוב. עד כמה זה משפיע על קהילת שחקני התפקידים? כנראה שמעט מאוד עד לא בכלל, אני לא רואה איך המדיה משפיעה יותר מידי על השחקנים, בין אם זה פורום או סדרה. מקסימום מפרסם שיטה או ספר חדשים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 29 אפריל 2017, 21:10

צפיתי בעברית בחלק לפני שהתגייסתי. היה כיף, השפיע רק על כך שרציתי להריץ את ההרפתקה שהורצה בדרכן של רשעיות. מעבר לזה, נטו הנאה.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 29 אפריל 2017, 22:13

מצד אחד זה נשמע לי מטופש - למה לצפות באנשים משחקים במקום לשחק בעצמך? מצד שני, זה משהו שכבר קיים בהרבה צורות, בתחום הגיימינג בערוצי הlets play, ובתכלס גם כל ספורט שצופים בו בטלויזיה.
אני באופן אישי לא רואה את עצמי יושב ורואה משחקים ככה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 01 מאי 2017, 00:21

אני פשוט תוהה, כי כן נתקלתי בג'נקון למשל בהערצה לתוכניות הללו - למרות שזו לא דוגמא לקהל הרחב.
מעבר לכך, גם מעולם לא הבנתי את החיבה לפודקאסטים, שתמיד נראה לי פורמט ירוד בהשוואה לאינטרנט הרגיל. וידאו הוא שיפור משמעותי לעומת פודקאסט בעיניי, ואני בהחלט צופה ביוטיוב לא מעט - למשל בתחום המשחקים בסקירות של משחקי לוח שכיף לראות את הרכיבים ולהבין איך המשחק עובד - אבל לא כמקור למאמרים/בידור.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 01 מאי 2017, 13:18

דווקא פודקסטים אני מחבב. היתרון שלהם על פני ווידאו הוא שאני יכול להקשיב בזמן שאני עושה משהו אחר ולא פנוי להסתכל. כן יש הרבה פודקסטים ברמה מאוד נמוכה, אבל זה נכון גם לסרטונים, צריך לחפש את מה שטוב
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
erez87

שליחה על ידי erez87 » 01 מאי 2017, 16:58

לפעמים אני מתחיל ואחרי כמה סשנים מפסיק. כמו לראות סידרת טלוויזיה...
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 01 מאי 2017, 17:08

פודקאסטים לרדיו זה כמו נטפליקס לטלויזיה. פשוט התפתחות טבעית.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה