• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצה לשיטה

A

Anonymous

Guest
אהלן.

צפיה חוזרת ב"סמוראי ג'ק" נתנה לי את הרצון להריץ קמפיין בעולם שמבוסס על אותו רעיון- עתיד דיסטופי שנשלט ע"י איזשהו רוע, מלא בציידי ראשים ותרבויות עם פערים טכנולוגיים ניכרים, כזה שאפשר לשחק בו ויקינג, קאובוי או לוחם-חלל עם לייזרים בתחתונים- מיש מאש כזה שלא צריך להיות בו יותר מדי הגיון.
מכיוון שאני מכיר רק את מו"ד על מהדורותיו השונות, וברור לי שהשיטה הזאת לא תספק את הסחורה, אני מבקש המלצות על משהו שיוכל להעביר את הרעיון. מהמעט שביררתי GURPS נראה כמו אפשרות מעניינת.
יש לכם המלצות לשיטות אחרות? ואם GURPS בכל זאת, אז איזו מהדורה?

תודה מראש.

מעניין אותי עכשיו אם זה משהו שאפשר לשחק בנומנרה. או בעצם, בגלל שנומנרה זה שיטה עם עולם בילט אין, אולי עם הגרסא היותר גנרית, Cypher. למישהו יצא לשחק בסייפר? זה יכול להתאים לרעיון שמתואר כאן?

קת'ולהו לא ממש נשמע כמו הכיוון שאני מחפש- עם כל הכבוד שיש לי לאימה ולאי שפיות, זה לא נראה לי מתאים.
אציץ בלינק של עולמות פרא.
כאמור, מוכן לשקול עוד הצעות.

בנוסף לעולמות פראיים שהוא מומלץ, ו gurps שאני לא ממליץ קפץ לי לראש המשחק primetime adventures.
המשחק מיועד לתת חוויה של סדרות אקשן בטלויזיה, שמזכיר את מה שתיארת. אפשר לקרוא עליו יותר בקישור: http://www.gnomestew.com/general/specific-rpgs/after-action-primetime-adventures
הערה - אני לא שיחקתי בו.

הצצתי בקובץ של עולמות פראיים. מוכן לשקול, למרות שהקובץ הזה הוא ממש טיזר.

אולדמן- למה בעצם לא gurps? מערכת מסובכת?

חזרה