• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים (שו"ש 20)כת הדרקון השחור

כמו ידס ותור גם אני החלטתי ליצור עולם מערכה שלם בעזרת האתגרים: הוא יהיה מבוסס מו"ד 3
והפעם כת הדרקון השחור
הקדמה לעולם:
בין הרי קרנטאוס
יש עיר קוראים מקוריוס

כת הדרקון
"אם תלך בין הסמטאות של מקוריוס אתה עלול לראות בן אדם חובש מסכת שלד אל תתקרב אליו זהו ראש כת הדרקון השחור הוא שולט בכל הדרקונים והוא עלול לשלוט עלייך"
אקפרוס ואן ווד חוקר דרקונים
אומנם ואן ווד מגזים אך ראש כת הדרקון השחור באמת חזק אך מקור העצומה שלו היא קסדת השלד קסדת השלד היא קסדה ששולטת בדרקונים השחורים
המטרה של הכת היא לשלוט בעולם
רוב אנשי הכת הם בני משפחה רחבה אחת

אז מאיפה הגיעה המסיכה:
פעם היה מלך הדרקונים דרקון שחור
הוא ניסה להשיג חיי נצח אבל בטעות שפך חומצה על הפנים שלו
והם השתנו לשלד מי שהרג את הדרקון לקח את השלד שלו וכל הדרקונים מאמינים שהוא שליט הדרקונים

לגבי העיר מקוריוס:
הכת שולטת בעיר מבפנים
רוב הפולטיקאים הם ממשפחת כת הדרקון השחור

קרסי הרפתקאה :
בת המלך נחטפה ויש חשד שכת הדרקון השחור אחראית לזה
כת הדרקון שוכרת את שירותם של הדמויות בלי לספר להם את מטרותייה

מאיפה הגיעה הקסדה - האם הכת יצרה אותה במסגרת נסיונותיה להשתלט על העולם, או שהקסדה הייתה קיימת לפני הכת והכת נוצרה מסביבה?

איך הקסדה שולטת בדרקונים שחורים? האם הם מגיעים לעיר מקוריוס על בסיס קבוע? איך העיר מסתדרת עם זה? אולי הכת שולטת בעיר?

אם הקסדה שולטת בדרקונים, מה הסיבה שהיא בצורת שלד? זו בחירה עיצובית לגיטימית לגמרי, אבל זו לא האסוציאציה הראשונה שהייתי חושב עליה ולכן זה מסקרן.

המפקד האלמוני אמר/ה:
מאיפה הגיעה הקסדה - האם הכת יצרה אותה במסגרת נסיונותיה להשתלט על העולם, או שהקסדה הייתה קיימת לפני הכת והכת נוצרה מסביבה?

איך הקסדה שולטת בדרקונים שחורים? האם הם מגיעים לעיר מקוריוס על בסיס קבוע? איך העיר מסתדרת עם זה? אולי הכת שולטת בעיר?

אם הקסדה שולטת בדרקונים, מה הסיבה שהיא בצורת שלד? זו בחירה עיצובית לגיטימית לגמרי, אבל זו לא האסוציאציה הראשונה שהייתי חושב עליה ולכן זה מסקרן.
הטקסט נערך עם תשובות לשאלות שלך

Hell lord אמר/ה:
פיסוק!!! אין שום פסיקים, נקודות או שום דבר בטקסט, וזה ממש מקשה על ההבנה שלי את הטקסט
יש לי בעיה עם פיסוק
אני לא טוב בזה

tkhag1 אמר/ה:
דרקונים שחורים חסינים לחומצה
זו בעצם יכולת שהוא לא ידע עליה והיא בעצם הפכה אותו להרבה יותר חזק
רק שהגולגולת לא נותנת את הכוחות האלו

tkhag1 אמר/ה:
דרקונים שחורים חסינים לחומצה
זה כמובן, תלוי עולם מערכה, אני בדרך כלל מעדיף עם יצורים חשובים (בני אדם, אלפים, אורקים, גמדים וכו') וסתם יצורים מגניבים (דרקונים, שדים וכו') להמציא סטטים או לשנות כל מיני דברים, לדוגמא אני בדרך כלל כשמדובר בדרקון שחור מעדיף לעשות שינוי לחסינות לנזק מוות, מה שהרבה יותר מתאים

לוחם האופל אמר/ה:
[post]658223[/post] הוא ניסה להשיג חיי נצח אבל בטעות שפך חומצה על הפנים שלו
אמ, זה נשמע קצת כמו פארודיה... מלך רב-עוצמה בטעות שופך לעצמו חומצה על הפנים?

לוחם האופל אמר/ה:
[post]658814[/post] יש לי בעיה עם פיסוקאני לא טוב בזה
אם לא תנסה, גם לא תשתפר. תשים נקודות ופסיקים איפה שנראה לך, ולאט לאט תבנה את ההגיון מתי להשתמש בהם. להגיד ש"אני לא טוב בזה" זה סתם עצלנות ופוגע במה שאתה כותב.

כתיבה נכונה היא עניין נרכש, ולומדים את זה כל החיים - בגלל זה לא משנה כמה אתה מקצועי בכתיבה, במקומות רציניים (אוניברסיטה, עיתון, צה"ל) שום דבר לא מתפרסם בלי שעבר על זה עורך לשוני קודם.

אבל אם לא תתחיל עכשיו, איך תשתפר?

ואם תרכוש כללי כתיבה נכונה כמה שיותר מוקדם, זה רק יועיל לך בחיים בהמשך.

The oldman אמר/ה:
לוחם האופל אמר/ה:
[post]658223[/post] הוא ניסה להשיג חיי נצח אבל בטעות שפך חומצה על הפנים שלו
אמ, זה נשמע קצת כמו פארודיה... מלך רב-עוצמה בטעות שופך לעצמו חומצה על הפנים?
אני לא מכיר עוד מקומות שזה מופיע בהם

שוב פעם, זה יכול להיות מגניב, אבל לי לפחות לא נראה סביר שחורה של דרקונים אפיים יטעו בין המלך העליון שלהם לבין אדם שלובש את הראש שלו. יותר סביר שלמלך הייתה יכולת לצוות על הנתונים שלו בעזרת הילה או קריאה טלפתית או משהו, והראש משמר את היכולת הזו.

זה העולם מערכה של לוחם האופל!
לו יש זכות מלאה על ההחלטה של האם הדרקונים שלו מסוגלים לזהות את לובש המסיכה או לא, ומה זה חשוב לכם באמת? זה דבר אחד אם את עוזרים ללוחם האופל ושולחים לו ביקורת בונה, זה דבר אחר לגמרי אם אתם אומרים לו כמה הדרקונים שלו מפגרים וכמה הרעיונות שלו מטופשים

חזרה