• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אווטאר כשף האוויר האחרון

א. ח"ח על העיצוב שמכניס לאווירה.
ב. המפה יפה, אבל קשה להקטין לרמת הארצות
ג. הסמלים בעמוד הראשון חזקים מדי- הם מסתירים חלק מהטקסט, כדאי לעשות אותם קצת יותר שקופים. ממש קשה לקרוא. גם התמונה המגניבה של אזולה מסתירה חלק מהטקסט.
ד. כשיהיה קצת יותר קריא, אוכל לתת ביקורת על הטקסט עצמו...

טוב קראתי הכל למרות העייפות ואנסה לתת ביקורת מקיפה למרות השעה.

קודם כל העולם מגניב ומעניין, אבל לא ממש ברור איך יש כשפי אוויר.

לגבי השיטה, הרעיון מגניב, אבל אין ממש פירוט של קרב. אני מניח שהוא דומה לנשגבים, שזה קצת חבל כי זו שיטה די מסורבלת.
לגבי המשעולים, קונספט מגניב מאוד, קבל ח"ח.הרעיונות השונים נראים מעניינים ומשקפים, אם כי החלוקה לאומות עלולה קצת להגביל שחקן יצירתי לא?
כמו כן, רוב כוחות המשעול מאוד מגניבים, במיוחד של הגאון ושל הלוחם, אבל חלקם נראים קצת 'פושטים' ביחס לשאר.

לגבי הכשפות, מגניב לאללה. חסרה לי שם כשפות דם, אבל בגדול נראה מאוד מגניב ומגוון, עושה חשק להיות כשף. האם אתה מקבל את שני הכוחות שבצ'אקרה שבחרת או רק אחד? והאם לשיטה יש ייצוג להתקדמות בתוך הסגנון שבחרת(נניח ברקים)?
עוד הערה היא שהאש הכחולה נשמעת הרבה פחות הרסנית מאיך שהיא ניתפסת בסדרה. אולי כדי לתת לה נזק חמור או משו כזה?

מעבר לזה בניית הדמות נראית ממש כיפית, הרקעים עשויים היטב ומעניינים. רעיון השד מצוין, אולי כדי לתת יותר דוגמאות לשד לפי תכונות או משו.
רעיון המזל קצת מוזר בעיני, נראה לי שיש לא מעט שחקנים שירגישו שמזל טוב או רע זה איפיון דמות שהם רוצים אפשרות לרכוש בנקודות.
לא מפורט בדיוק גם איך מתקדמים עם הזמן.

בסך הכל נראית שיטה מגניבה ממש, עושה חשק ליצור דמות ולשחק בעולם של אוואטאר.

לכל מי שלא מצליח לקרוא, אפשר לעשות העתק הדבק לוורד.

באופן אישי אני ממש אוהב את הסדרה, ולראות את העבודה שלך ממש עשה לי את היום (גם אם זה ערב)
קראתי רק את שני הפרקים הראשונים, מפאת קוצר בזמן, ונראה לי עולם יפה מאוד - גם אם האווירה שונה מזו שבסדרה.
מאוד מעניין אותי, האם יש כיוון ראשי לפתרון תעלומת האווטאר? האם יש לך בראש משהו? אם כן זה מאוד יעניין אותי לשמוע.
מבחינת הפלאף - קצת חבל לי שהרגת\גירשת\העלמת את כל הדמויות הראשיות, גם אם זה אחלה בשביל גיבורים חדשים.
גם מאוד אהבתי את שיטת ההגנה על החוק בברית הבזלת, האם זה רעיון שלך?

לסיכום ח"ח על ההשקעה, או אולי אפילו שלוש...

חזרה