הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[תגובות] תולדות הפונדק, חלק ראשון

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 15 אוקטובר 2016, 08:14

הפונדק הוא קהילת שחקני תפקידים שעם השנים התרחבה גם למשחקי לוח ולמיניאטורות. בלוג זה משמש כמדריך מקוצר לפונדק, וכארכיון להתפתחות הפונדק לאורך השנים: אין עתיד בלי עבר.

החלק הראשון מתאר את ההיסטוריה של הפונדק והפעילויות שעשינו במהלך השנים בשילוב של מלים וצילומי מסך, ועם דגש על הפונדק הוצאה לאור. החלק השני מתמקד באתר התוכן, ומציג את האבולוציה שלו במהלך השנים: מאתר קטן באנגלית, ועד לאתר הגדול ביותר בעברית שמוקדש למשחקי תפקידים ולוח.

קרא את הכתבה...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

Re: [תגובות] תולדות הפונדק, חלק ראשון

שליחה על ידי פלאפי » 16 אוקטובר 2016, 16:03

לנהל חנות אינטרנטית נשמע לי כמו המון עבודה, יותר מהוצאה לאור. מעניין אם מסתובבים פה אנשים שמחזיקים עוד במשחקים שקנו בפונדק.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
The Time

שליחה על ידי The Time » 16 אוקטובר 2016, 20:55

תודה לך איש זקן, צילומי המסך האלה זה נוסטלגיה מזוככת ישר לווריד. הייתי בכיתה... ו' אני חושב, ועוד כתבתי בשגיאות כתיב. תודה על ההתמדה בניהול של המקום הזה. אני אומנם מסתובב פה פחות בתקופה האחרונה, אבל תמיד אשאר פונדקאי ^__^.
ישר כוח
הזמן חוקק את המוות באבן, הזמן הוא תמצית החיים
הזמן מגדל שעורה דגן ותבן, הזמן ממית את כל הצמחים.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 62
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 17 אוקטובר 2016, 10:08

כדאי לציין שהעמוד הראשי של רשת הפונדק עדיין קיים בקישור הבא, למי שמעוניין במסע בזמן:
הפונדק - רשת הפונדק

התעשייה הגובלינית, שהייתה אתר רשת הפונדק החביב עלי ביותר אחרי פורום פונדק הכוכבים, הפסיקה להתעדכן לאחר שהגובלינים התפזרו בעולם. הקישור "התעשיה הגובלינית" מוביל לאתר של חברת הובלות כלשהי, אבל התוכן המקורי של התעשיה נכון לאמצע 2004 זמין בקישור "סודי" - Goblin Industry

פורום מג'יק הישראלי מתפקד עד היום, ומתוחזק במיוחד על ידי החנות "פריק" בתל אביב שממשיכה להעלות בו פרסומים לטורנירים המתקיימים בעיקר בכנסים אייקון ודרקוניקון.

"העולם הידוע" עדיין מתעדכן בתדירות נמוכה, על ידי אנביאטאר. בקישור אל אתר התוכן שלו ישנם גם תכנים של "רייך הצללים" - תוכן מקורי העוסק בעיקר במזרח אירופה בעולם של משחק התפקידים Shadowrun. עדכונים חדשים לעולם הידוע, וכן תיעוד של משחקי התפקידים השולחניים שאנביאטאר מנחה עד היום לקבוצה מצומצמת של שחקנים, מפורסמים עדיין כאן בפורומים: http://www.pundak.co.il/forums/viewforum.php?f=7
בעבר פורום המגדל הלבן היה פורום "ראשי" בפונדק והוא שקק במיוחד בסיפורי פאנפיקשן, אך עם התמעטות הכותבים באזור 2008-2010, הפורום צומצם בהדרגה לתת-פורום בתוך פורום משחקי תפקידים כללי ורק בשנה האחרונה החליף אותו פורום מדע בדיוני ופנטזיה כמקום העיקרי לפרסום סיפורים מכל סוג.

מקום מעניין נוסף ב"רשת הפונדק" הוא אתר הקהילה החופשית, קבוצה של שחקני תפקידים בכפר סבא והסביבה. אתר הקהילה הפסיק להתעדכן בערך ב-2009 - משום שהקהילה העתיקה את פעילותה למערכת פורומים נפרדת: http://rpforum.net/
הקהילה החופשית עדיין מגיעה בצורה מרוכזת לכנסים ולאירוע לארפים, אם כי חלק מחבריה הבולטים פרשו לעיסוקים אחרים משלהם - אחד מהם היה משחק התפקידים א.א.א., ומחר ייחשף באייקון משחק תפקידים שולחני חדש של יוצאי הקהילה החופשית שנקרא "הכרוניקלים של הנפילה".
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 17 אוקטובר 2016, 14:38

The Time כתב:תודה לך איש זקן, צילומי המסך האלה זה נוסטלגיה מזוככת ישר לווריד. הייתי בכיתה... ו' אני חושב, ועוד כתבתי בשגיאות כתיב. תודה על ההתמדה בניהול של המקום הזה. אני אומנם מסתובב פה פחות בתקופה האחרונה, אבל תמיד אשאר פונדקאי ^__^.
ישר כוח
בכיף, יש עוד יותר צילומי מסך בחלק השני, שיעסוק באתר עצמו. את ההשראה שאבתי מכאן: https://hwzone.co.il/%D7%99%D7%95%D7%9E ... %99%D7%9D/
למרות שאצלם זה רק צילומי מסך ואצלי גם הסברים :)
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
kosem10

שליחה על ידי kosem10 » 28 דצמבר 2017, 21:31

פלאפי כתב: לנהל חנות אינטרנטית נשמע לי כמו המון עבודה, יותר מהוצאה לאור. מעניין אם מסתובבים פה אנשים שמחזיקים עוד במשחקים שקנו בפונדק.
אני, ת'ור ועוד כמה שיחקנו את אלופי האור בpathfinder בהוצאת הפונדק.
עריכה -
Adran כתב: עץ יחסית ישן.
זאת הקפצה? לא שמתי לב.
נערך לאחרונה על ידי kosem10 ב 28 דצמבר 2017, 21:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
בקרוב משנה את התמונה לציור מקורי שלי. מקווה שיהיה טוב!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 דצמבר 2017, 21:45

עץ יחסית ישן.
בכל מקרה, כן יוצא לי לדפדף בספרים שקניתי - מתוך האפלה והרשומון. לא אגיד שאני משתמש בהם בתדירות גבוהה, אבל אני לא מתחרט על הקנייה או מתקרב למשהו כזה.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה