הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שליטים ושדים 9: "נסיך הביבים"

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליטים ושדים 9: "נסיך הביבים"

שליחה על ידי ת'ור » 18 יולי 2016, 23:22

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו"ש 9] נסיך הביבים, ע"י המפקד האלמוני
[שו"ש 9]-שוק הגנים- קליידון נסיך הביבים, ע"י yds
[שו"ש 9] המשוחרר נסיך הביבים, ע"י ד´הירי

---------------

השבוע: ספרו לנו מיהו, או מהו, "נסיך הביבים". דב"ש או יצור, אמיתי או אגדה, כינוי או תואר רשמי. איך הוא נראה, מה הוא רוצה, ועל אילו אנשים, מפלצות או כוחות הוא שולט?

תוכלו לכתוב את האגדה על נסיך הפיות שגורש, ויחזור עם צבא של אש ופלדה; על הצל משושה הרגליים ששולט בעכברושי העיר במילים שקטות; על ראש משפחת פשע שהגיע מאשפתות ואימץ כתואר את העלבון שיריביו נהגו להטיח בו; או על ניסוי גנטי שברח והשתמש בתבונתו הלא מתוכננת בשביל לבנות ממלכה מתחת למטרופוליס.

איזה סוג של אתגרים אתם אוהבים ואיזה לא? אתגרים מופשטים יותר כמו לכתוב דב"ש עם אג'נדה? אתגרים שמבקשים זרע הרפתקה? אתגרים עם שם פתוח לפרשנות כמו האחד זה או "העורבים הנפולים"? אתגרים שמבקשים משהו מסוים כמו מסורת או חפץ?

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 9] בשם. האתגר הבא יצא עוד שבועיים, ב1.8.16.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
בהצלחה!
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

Re: שליטים ושדים 9: "נסיך הביבים"

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 19 יולי 2016, 08:10

יש ממש מעליך ( או מתחתך אחרי שאני אסיים את ההודעה שלי) פוסט על גורל ונבואות במ"ת, אני אשמח אם זה יפותח לשו"ש משל עצמו.

באופן אישי - אני מעדיפה דב"שים, יותר קל להתאים אותם לכל מיני מערכות.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה