הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שליטים ושדים 6: משהו למערכה באקלים מושלג

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליטים ושדים 6: משהו למערכה באקלים מושלג

שליחה על ידי ת'ור » 06 יוני 2016, 23:02

האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו"ש 6] השותה את דם הדרקון, ע"י גנרל אסדת'!
[שו"ש 6 ] מזחלות הקרח, ע"י TheKnightWhosaidKnit
[שו"ש 6]-שוק הגנים-השורף, ע"י yds
[שו"ש 6] אבירי החור הקפוא, ע"י המפקד האלמוני
[שו"ש 6] אלמוות קפוא, ע"י The oldman
[שו"ש 6] האוקטן, ע"י ת'ור

---------------

באתגר האחרון איבדנו, למרבה הצער, את המפקד האלמוני, שזו הפעם הראשונה לא פרסם הגשה לאתגר. כך נשאר yds האחרון שלא פספס אף אתגר, ולא רק זה, הוא תמיד הצליח לפרסם משהו לעולם המערכה הקטן שלו של "שוק הגנים". אבל הפעם אני הולך להקשות עליו להמשיך שם.

הנושא של השבוע הוא: משהו למערכה באקלים מושלג. זה יכול להיות מיקום, דב"ש, ארגון, יצור, זרע הרפתקה, חפץ או משהו אחר. הם יכולים להתאים לפסגות ההרים, לקוטב, או לטונדרה סחופת רוחות. אל תשכחו: איך הסביבה משפיעה על הדבר הזה, ובמה הוא שונה בגלל שהוא נמצא בה?

תוכלו לכתוב על פיות כפור, יצורים חמקמקים שנמשכים למתכת וחופרים בורות מתחת למעטה הקרח הדק; על עשיר שהחליט לעזוב את העולם ובנה לעצמו אחוזה מפוארת בשממת השלג; על מכרה ברזל קר, שבו העובדים החיים רק מעלים את העפרה שהעובדים המונפשים חוצבים; או הרפתקה שבה החללית של הדמויות מתרסקת בקוטב, והן צריכות לתקן אותה כשהן יכולות להתרחק רק לזמן קצוב מהמערכות תומכות החיים של החללית.

מה דעתכם על הדוגמאות שאני מביא? הן עוזרות לתת השראה, אתם נהנים לקרוא אותן, או שהן לא כל כך מעניינות אתכם? יש לכם עצות לשיפור בהמשך? שמתם לב שבכל אתגר שתלתי רפרנס ליצירה כלשהי שאני אוהב?

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 6] בשם. האתגר הבא יצא עוד שבועיים, ב20.6.16.

ותזכרו, זה לא משנה מה אתם כותבים, זה משנה שאתם כותבים.
בהצלחה!
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
Hell lord
תשובות: 3

Re: שליטים ושדים 6: משהו למערכה באקלים מושלג

שליחה על ידי Hell lord » 07 יוני 2016, 06:48

אוף, כשקראתי את זה אני חשבתי "אולי נעשה על פיות כפור?", ואז אתה רשמת את זה כאפשרות, וזה ביטל את האפשרות
ונ.ב: זה לא כזה מסובך לYDS, הוא אמר בראשון שהשוק נודד-כלומר, הוא יכול לעשות על משהו שקרה כשהשוק היה באזור ארקטי או משהו כזה
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 07 יוני 2016, 11:21

אני בטוח שהוא יסתדר.

ואני באמת לא מבין - מה הבעיה לכתוב על פיות כפור רק כי רשמתי את זה?
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 07 יוני 2016, 14:31

כי אז זה כאילו אתה מעתיק ולא חשבת על הרעיון בעצמך
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 07 יוני 2016, 15:40

א. אז מה? העתקה היא רעה אם היא נעשית בלי רשות או שאתה לא מוסיף משהו משל עצמך. אבל את הרשות כמובן שיש לך, ואני בטוח שלא תתקשה להוסיף על הרעיון הבסיסי של "פיות כפור".
ב. חוץ מזה, *כן* חשבת על הרעיון בעצמך.

תראה, זה באמת לא ממש משנה, לכאן או לכאן. תעשה את הרעיון המקורי או תמצא רעיון חדש, רק תדע שלאף אחד לא אכפת אם אתה "מעתיק".
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 09 יוני 2016, 09:19

Hell lord כתב:כי אז זה כאילו אתה מעתיק ולא חשבת על הרעיון בעצמך
פיות כפור זה שתי מילים שמתארות.... מה ?
מפלצת? דב"ש ? יצור קסום ? אלים ?
האם הם וו הרפתקאה ? מפלצת להתקלות סתמית? מפלצת להתקלות אוייב? יצורים ניטרלים שיכולים להועיל או להזיק לדמויות באותה מידה ? הנבל הראשי בסיפור? הנסיכות שצריך להציל ? המנחה של ה warlock שלך?

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה