• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עומד להפתח מועדון חדש של מבוכים ודרקונים ברמה אחרת

A

Anonymous

Guest
שלום שמי אבי ואני שליט מבוך עוד מימי קדם ויש גם עוזר שה"מ שנמצא איתי קבוע שגם קוראים לו אבי דרך אגב ויש לנו הודעה שהולכת להפוך למציאות דיי בקרוב

תשכחו מהמתנס"ים בתי ספר מקלטים כורי עכביש להתנחל להורים בבית ושאר מקומות חשוכי אל שהגענו אליהם בכדי לשחק די אנד די

אנחנו חושבים להגשים סוג של חלום ולפתוח אחת ולתמיד מקום ברמה גבוהה בהשקעה כספית לא קטנה אולי הראשון מסוגו מזה הרבה זמן בישראל מועדון לפגישות די אנד די.

חדר המשחק יהיה גדול , מנותק מהעולם , עשיר ומעוצב , שולחן מיוחד גדול שאפשר יהיה להטיל את הקוביות לרחוק בלי שיפלו , כסאות שחקן מאסיבים , תאורה חכמה סאונד ושאר אמצעים להגביר את העוצמה של האווירה וחווית המשחק עד הפרט האחרון.

והכי חשוב : המועדון יספק פגישות די אנד די מסודרות בחוויה ועוצמה שלא הכרתם עד עכשיו . כולל סופי שבוע !

המשחקים ישוחקו על מערכת חוקים של גרסת מבוכים ודרקונים מורחב מהדורה שתיים . פלוס חוקים ושיפורים חדשים של המשחק מהנסיון שלמדנו עם השנים
תוך שמירה על באלאנס מוקפד כמובן .

ההרפתקאות ייצאו לדרך שכולם מתחילים מדרגה ראשונה .

על הרפתקאות ידועות קלאסיות ששידרגנו אותם (כמו אי האימה, פסטיבל המלך) וגם על ובעיקר הרפתקאות מקוריות של המועדון

כל קבוצה תמנה עד 6 שחקנים לפי גילאים . ילדים עד גיל 10-13 , נוער 14-18 , ובוגרים 18+

כל שחקן עובר ראיון אישי בטרם כניסתו לקבוצה . מתחילים יקבלו הדרכה בנפרד .

ההרפתקאות יהיו מרתקות קשות מלאות בתוכן ואתגר תוך יכולת שליטה של הדמות שלכם בכל דבר שקשור בגורלה ובעיצובה
ולהנות מהיתרון לשחק בקבוצה מגובשת ובמקום הכי מקצועי שייש שהותאם מראש לשם כך .

עקב ההשקעה הכספית שכרוחה בהפעלה ואחזקת מקום כזה דמי רישום יהיו בסך 250 שקלים לחבר .

שכוללים 2 מפגשים בשבוע (8 מפגשים בחודש) : שעתיים עד שלוש שעות כל פגישה .
המועדון יכלול עם הזמן גם תחרויות פנימיות בין השחקנים טורנירים PVP שיטת דרוג אישי היכל התהילה פרסים ובונוסים לדף דמות בכדי להפוך לשחקן עם הדמות הכי טובה במועדון. וגם די אנד די טירות . (לפקד על צבאות לכבוש שטחים איסוף מיסים בדרגות גבוהות של הדמות).

וכנראה שנפתח באזור הרצליה רמת גן או פתח תקווה . אנחנו מתלבטים עדיין .

מי שרוצה להבטיח לעצמו מקום באחת הקבוצות הראשונות שיצאו לדרך + הטבה במחיר לרגל ההתחלה.
שיסמס לטלפון 0526887000 עם הפרטים שם גיל ואזור מגורים ואם הוא מעוניין להרשם לבד או עם חברים .
ונהיה עימו בקשר .

נספר לכם איך מתקדם לנו !

נשמח גם לשמוע דעתכם בפוסט הזה

אני שואל, כי אתם כותבים ש-"אחת ולתמיד מקום ברמה גבוהה בהשקעה כספית לא קטנה אולי הראשון מסוגו מזה הרבה זמן בישראל", אלא שזה לא הראשון מסוגו, אפילו לא הרביעי מסוגו, ואני מדבר רק על השנים האחרונות. (אחד מהנסיונות הקודמים, אגב, היה שלי. היתה לי חנות משחקים עם מועדון משחקי תפקידים במשך שנתיים וחצי). בעוד שאני מאחל לכם הרבה בהצלחה, אני חושב שתעשו בחוכמה אם תבררו קודם מהו המצב בשוק, מיהם המתחרים ומה הם עושים, ומה אפשר ללמוד מהם. כדאי לכם להכיר את נקסוס בראשון לציון, גיקס בירושלים, פריק בתל-אביב ורומ"ח בכפר-סבא.

היי ננסק , שמחתי לקרוא את תגובתך , ראשית אני מאד שמח שייש עוד מתחרים שעוסקים בדבר , אני חושב שעדיין הרבה אנשים בוגרים ובני נוער עדיין לא נחשפו לג'אנר . הסתכלתי על פריק ועל נקסוס שהם יותר באזור שאנו מעוניינים לפתוח .מקומות נחמדים , אך עם זאת ה vision שלנו שונה לגמרי . ברמת קונספט חדר המשחק (שולחן בהזמנה מיוחדת) תאורה חכמה בהתאם למצב הקבוצה שליטה ממוחשבת בסאונד וברמת תוכן הפגישות וההרפתקאות אני חושב שנוכל ליצור משהו חדש ופורץ דרך .(השארנו עוד כמה הפתעות בצד)

שמחתי מאד לשמוע שהיה ברשותך חנות למעלה משנתיים וחצי אשמח אם תספר לי על התקופה הזו והנסיון שצברת או אפילו
ליצור שיתוף פעולה עתידי .

בברכה

llamacake התשלום הוא חודשי
שחקן שנרשם עם חבר או יותר מקבלים הנחה במחיר (וכמה שיקויי ריפוי לדף דמות, שיתבזבזו מהר ;) )
החבילה תכלול :
2 פגישות בשבוע של שעתיים וחצי .
שזה 8 פגישות בחודש = 40 שעות בחודש
שזה פי 2 ביחס לממוצע שמקבלים בפריק (בלי לפגוע )שעומד על 4 פגישות בחודש בנות שעתיים .
(איפה הימים שהיינו משחקים 12 שעות ביום :) )

לכן בהתאם לצרכי הקבוצה ויכולות השחקנים יתקיימו גם פגישות בונוס . ולפעמים גם פגישות לילה .

הדרכות לחדשים יתקיימו בנפרד בכדי לא לפגוע בזמן הקבוצה.

המוטו שלנו : לא באנו להריץ חוגים באנו לשחק עם אנשים רציניים שרוצים לשחק (עדיפות למכורים כמונו ) ולהריץ דמויות גבוה

052-6887000 אפשר לסמס שם גיל מקום מגורים ודמות מועדפת למשחק .

ברגע שהמועדון יהיה מוכן (עניין של שבועיים עד חודש) צוות המועדון יצור קשר עם כל המעוניינים .

1. "להסתכל באינטרנט" על אתרים של מקומות זה ממש לא מחקר מספק לדעתי, אבל אפסיק לרדוף אתכם בעניין. למשל, לדעתי חבל שלא פניתם לרומ"ח (ואני מתכוון ממש להגיע למקום, ולדבר עם האנשים), שעשו כבר את כל הדברים עליהם אתם מדברים ברמת ה-"חדר ופורץ דרך", ויותר מזה, כולל למשל שימוש במקרן כדי להקרין מפת קרב על גבי השולחן, תפאורה לחדר, תכסית מפוארת בשביל מיניאטורות, הצעת שיטות יותר מתקדמות ויותר חכמות מסתם מו"ד (עם הרפתקאות יותר מודרניות מאלו הישנות), ועוד. החזון שלכם לא שונה לגמרי מזה של רומ"ח, וגם לא מזה שהיה לי בטקטיקה - חבורה רצינית של שחקנים רציניים, גיימרים הארדקור שרוצים לטחון מבוכים, להישאר נאמנים לחוקים, להשתמש במלא ספרי הרחבה מגניבים, ולעשות שמח. זה לא חדשני כמו שאתם חושבים - אתם פשוט לא מודעים לכך שזה נעשה בעבר, מספר רב של פעמים.

כמו כן, כמובן שיש עוד אנשים רבים (מאוד!) שלא נחשפו לתחביב שלנו, וזה חבל מאוד בעיני, ואני עושה מאמצים רבים כדי לתקן את המצב. אבל לא ברור לי איך זה קשור לנקודה שלי. אני לא אומר "אל תפתחו מועדון", אני אומר "כדאי שתפתחו מועדון *בחוכמה*". אם כי אני חושב שהחזון שלכם, שפונה לשחקני הארדקור, לא יעשה הרבה לקידום התחביב בקרב חדשים.

2. אני ממליץ בחום לשנות את השם מ-"המועדון הרשמי". הגוף היחיד בארץ שיכול לטעון להיות רשמי בכל הנוגע למבוכים ודרקונים הוא מאנקי טיים, המייבא שלהם. אלא אם סיכמתם מול מאנקי טיים שמותר לכם להשתמש בשם הזה, סביר מאוד שהם ידרשו מכם להוריד אותו.
אני חושש שהבחירה הזו בשם שוב פעם מראה לי שאתם מאוד חסרי ניסיון, ונראה לי שאתם רצים מהר מדי קדימה מבלי לברר קודם כל מהו, בעצם, מסלול הריצה.

היי ננסנק , זה הרשמי שלנו ' כי למקום יקראו : המועדון , אז יצא המועדון הרשמי (כמה אירוני) , אבל הורדנו את המילה רשמי לצורך מניעת אי הבנות . אז כרגע זה בפייבסוק מבוכים ודרקונים - המועדון , תודה על ההערה .

בכל אופן שמחתי (שוב) לקרוא את תגובתך , כן אנחנו חדשים-ותיקים , הבנת אותנו נכון ברוב המקרים בקשר ללהיטות לטחון מבוכים (לא רק אסביר בהמשך*). ופחות דייקת ב"הרבה ספרי הרחבות מגניבים יותר" .למעט מאגרי מפלצות הרחבות אלו הזיקו ואף הרחיקו אנשים מהמשחק . הדגשתי שהמועדון יהיה על מערכת חוקים של מהדורה שתיים ועוד שיפורים וחוקים שנכניס מהנסיון שצברנו עם השנים . תוך שמירה על איזון וכיף מרבי , אגב שאני התחלתי היה רק די אנד די מתחיל עד לאשף(אשף ומה שבאמצע הגיעו רק אחרי שנה) אחרי שנתיים יצא ה AD&D ושאני עזבתי , לטובת משחקי די אנד די במחשב (היריעה קצרה מלפרט) , מהדורה שתיים הייתה עדיין בשלטון והיא הייתה הכי טובה . אח"כ יצאה מהדורה 3 4 5 וסיבכו לכולם תחיים (לכל מי שפחות מ 140 IQ ) מספיק היה לראות את הדפי דמות של המהדורות החדשות ולהבין מה רשמתי עכשיו .

רשמת : "...חבורה רצינית של שחקנים רציניים, גיימרים הארדקור שרוצים לטחון מבוכים, להישאר נאמנים לחוקים, להשתמש במלא ספרי הרחבה מגניבים, ולעשות שמח. זה לא חדשני כמו שאתם חושבים - אתם פשוט לא מודעים לכך שזה נעשה בעבר, מספר רב של פעמים"

האם זה עדיין פעיל ? חלק מזה הופסק ? אם זה הופסק לגמרי ? למה זה הופסק ? בכמה קבוצות מדובר 3, 6, 20 ?
האם זה מלמד על גודל הפוטנציאל בדורות הקיימים והחדשים לתחביב ? כיצד שיווקתם את מבוכים ודרקונים ?
אני חושב שהייחודיות של המועדון שלנו תהיה בכך שהוא פחות למטרת רווח כרגע ויותר להגשמה ולגיוס שחקנים . אנחנו די יציבים כלכלית בכדי לעשות דברים בחוכמה נהפוך הדבר זמן וסבלנות זה הנשק העסקי העיקרי שלנו ובתור שליט מבוך יהיו\יש לי דרכים לשמור על משחקיות הקבוצה גם לאורך תקופות ארוכות , אם הייתי צריך לטחון מבוכים הייתי פורש אחרי שלושה חודשים .

אפילו אותך ננסנק אישי היקר שעייפת וראית הכל ;) הייתי מצליח לרתק ולחשוב פעמיים לפני שאתה זורק את קובייה ..

או! שאלות נהדרות. אני מציע שתנסו לברר את התשובות עליהן, ותעשו את המחקר המתאים. תפנו למועדונים הקיימים ותתחילו לברר. תשאלו בקבוצות הפייסבוק ובפורומים מהו המצב בארץ, מה היה המצב לפני כן. תפנו למקומות כמו, למשל, הפודקאסט שלי, בו עשינו פרק על מצב התעשייה בארץ (http://www.dwarves.org.il/episodes/68-the-rpg-market-in-israel). תפנו באופן פרטי לגורמים רלוונטיים בתחום, כמו מאנקי טיים, דניאל (הבעלים של הפונדק כאן), העמותה למשחקי תפקידים, או אני. תתחילו להתייחס ברצינות לכך שמדובר בעסק שחי בתוך מסגרת קיימת, ושאם אתם חושבים שאתם ממציאים את הגלגל, יש מצב סביר שאתם פשוט לא יודעים שהוא הומצא כבר מעבר לגבעה - וכדאי להעיף מבט אל מעבר לגבעה כדי לברר איך התקדם הגלגל שלהם, להפיק מסקנות, ולעשות גלגל טוב יותר.
בקצרה, ואני מקווה מאוד שהתשובה הזו לא תספק אתכם: כל הפעילויות הרציניות הפונות לשחקני הארדקור, בכל הארץ, הופסקו אחרי כשנתיים-שלוש עקב חוסר עניין. גם רומ"ח, גם טקטיקה וגם המאמצים של נקסוס ופריק בנושא, הופסקו אחרי התקופה הזו כי לא היה מספיק קהל, שהסכים לשלם את העלות הנדרשת.

אני נעלב מהאמירה שלך על הייחודיות של המועדון שלכם, שהוא "פחות למטרת רווח". אינך יודע דבר וחצי דבר על החנות שלי, למשל, על המאמצים שעשיתי במסגרתה, ועל המטרות שלה. ואני חושב שאם לדעתך "להיות יותר זול בהתחלה כדי למשוך שחקנים" זה משהו ייחודי, הרי שגם בתחום השיווק עליכם לעשות מחקר, ובמיוחד, להכיר בכך שכל המועדונים - כולם - עשו זאת כבר לפניכם גם כן. אני אולי נשמע מרוגז, אבל אני בעיקר מוטרד - אני חושב שאתם לא יודעים איך לעשות את העבודה שאתם עושים, ומשקיעים מאמצים בדברים הלא נכונים, ויהיה לי חבל לראות את המאמץ שלכם מבוזבז. אני מאוד אוהב אנשים עם יוזמה, ואני מעריך מאוד את מי שמוכן להשקיע כסף בתחביב הזה. אבל אני גם רוצה לראות שיצא מהמאמץ הזה הטוב ביותר, ושלא יתבזבז ויעלם.

אני לרגע לא טוען שאתה מנחה לא טוב - ייתכן שאתה הטוב במנחים. אבל אין שום קשר בין זה, לבין הצלחתו של המועדון שלך, והעובדה שאתה חושב שיש קשר, היא אחת מהבעיות כאן.

לא צריך להעלב כי לא סיפרת לי עדיין על החנות (וגם לא השוויתי אליך לצורך העניין) אז איך אדע ? , וגם לא חושב שהזול ימשוך ..

המשך יבוא .. סיגרייה וכנראה גם נס קפה

אוקי, כנראה התבלבלתי בקריאה. חשבתי שאתה מתכוון שהייחודיות שלכם היא בכך שאתם פועלים פחות ממטרות רווח (ומכאן נובע, יותר מתוך אידאלים), ובכך שאתה קורא לכך יחודיות, אתה בעצם אומר שכל השאר פועלים להיפך. נראה שהבנתי לא נכון, ובכל מקרה, זה לא באמת חשוב.

הקשבתי בראשי פרקים לפודקאסט המוקלט והסתכלתי ברגעי ערגה והנאה בתמונות הקלאסיות של מוד"מ בקבוצה שקישרת אלי.
תודה לך ,

עם זאת אין לי כל ספק עכשיו שהמהדורות החדשות לא עשו חסד עם התחביב , זה אפילו בגדר חילול ועבודה זרה . להתבסס על מהדורה שתיים+שיפורים מקוריים , זה בהחלט יותר ממעולה בכדי להנחות אחלה ערב .

רשמת שכל הפעילויות הרציניות הפונות לשחקני הארדקור, בכל הארץ, הופסקו אחרי כשנתיים-שלוש עקב חוסר עניין. גם רומ"ח, גם טקטיקה וגם המאמצים של נקסוס ופריק בנושא, הופסקו אחרי התקופה הזו כי לא היה מספיק קהל, שהסכים לשלם את העלות הנדרשת.

כמה קבוצות הצלחת\ם בימים היותר טובים להרשם ולתפעל ?

זכותך לאהוב איזו שיטה שאתה אוהב - באמת, תחגוג כמה שאתה רוצה עם מוד"מ ושיהיה לך לבריאות, העיקר שיהיה לך כיף בחבורה - אבל אני חושב שיש פער בין מה שאתה אישית אוהב, לבין מה שהקהל אוהב, ומה שכדאי להריץ על מנת למשוך ולהחזיק קהל. כי מהרגע שמתחילים להריץ כעסק, כמה זה כיף לך אישית כבר אינו השיקול המרכזי, אלא רק אחד מכמה שיקולים, וכדאי להתחשב גם במה שמעניין את הקהל.

כמה קבוצות הצלחנו להחזיק - אצלי בחנות, אחת. ברומ"ח, לידיעתי, שתיים. גם בנקסוס המקסימום היה שתיים, עד כמה שאני יודע. מציע לא להתבסס על המידע שלי. אין לי נתונים לגבי פריק, לדעתי פעם אחרונה שהם ניסו חבורה רצינית היתה ב-2006.
אני מדבר רק על חבורות של גיימרים מבוגרים - להריץ לילדים זה פחות או יותר א'-ב' היום בארץ, וכמעט כולם עושים את זה, לרובם יש מספיק קבוצות כדי לקיים את עצמם. אבל להריץ לילדים זה חיה שונה למדי מלהריץ למבוגרים, מבחינת הדרישות. עשינו פרקים גם על זה, עם הבעלים של חברת קרן השפע להרצת משחקי תפקידים לילדים, ועם בחור שמחזיק 10 קבוצות ילדים (!) שבועיות.

ולגבי האם המהדורות החדשות עשו חסד עם התחביב, זוהי כבר שאלה למקום אחר. אבל, בגדול, התשובה היא באופן חד משמעי ובלתי משתמע - כן, הן החיו אותו והרימו אותו, מו"ד 3 היתה זריקת מרץ עצומה ומו"ד 5 היא הצלחה מסחררת שמחייה שחקני תפקידים מהבויידם ומביאה מאות אלפי שחקנים חדשים, כל זאת בלי קשר לחיבתך האישית אליהן. אם כי אני מקבל את הרושם שאתה מכיר אותן מעט מאוד, ולא מעוניין להכיר יותר (שוב, לגיטימי לגמרי בשביל המשחק הביתי שלך - אבל זה שם אותך בבעיה אם אתה רוצה להתחיל לטעון משהו שאינו נוגע רק להנאה האישית שלך, כמו למשל השפעתן על התחביב בכללותו)

תודה ננסק , למרות שייש לי תכנונים ורעיונות מרחיקי לכת לקבוצות מבוגרים , גילאי 11-18 הוא הגיל המועדף עליי מבחינה מקצועית עסקית להנחיית הקבוצה . הייתי רוצה לדעת יותר על הראיון שערכת עם הבחור שהחזיק 10 קבוצות ילדים. אם תקשר אותי בלינק אני אשמח.

אני חושב ויודע שעם כל העבודה הקשה והחשובה שטקטיקה רומ"ח פריק הפונדק הבלוגים הקבוצות בפייסבוק ושאר הפעילים בתחום עשו עם השנים יש ציבור ענק של ילדים \ שחקנים פוטנציאלים א. שאפילו לא שמעו על התחביב (ראה ערך הילדים של גיסי 11 ו 13 מהאזור הטוב של פתח תקווה שלא שמעו אף פעם מזה מבוכים ודרקונים והם ילדים מאד פעילים בחוגים) \ ב. לא התחברו מסיבות כאלה ואחרות(קושי?) . ג.לא שרדו עם הזמן . ואת זה אפשר לתקן \ למנוע.

מראש ידעתי שקהל היעד העיקרי שלי לא יהיה הגיימרים הכבדים שמכירים כל פסיק בהרחבות החדשות (כמו בפורום הזה ואחרים, ידוע לי באיזה דלת נכנסתי להגיד שלום) הפרסום והשיווק שאני מתכנן יפנה לאנשים מהזן הפשוט יותר ששיחקו פעם ורוצים להכנס לתחביב מהמקום שהם הפסיקו פעם מבלי לעשות דוקטורט מחדש וכמובן ילדים ובני נוער שלא נחשפו\נחשפו חלקית לתחביב , שכל זה קורה במועדון מסודר שיועד לכך קרוב לאזור מגוריהם. למרות שגם הגיימרים הכבדים יהנו אצלנו גם אם החוקים יהיו על בסיס מהד' שנייה .

אותו משחק ביתי לגיטימי פשוט (יחסית) שסחף מליונים של אנשים , לניחושי יהיה גם הבחירה הנכונה מבחינה התדמית העסקית של המועדון.

למיטב הבנתי , מדבריך , אז בכל ימי הזוהר היו כמה קבוצות בודדות למבוגרים ובעיקר הא' ב' לדבריך ילדים והנוער . אמרת שהיו מספיק קבוצות בשביל להתקיים שזה כבר סוג של נתון מעודד .הייתי מעוניין ,ברשותך ,אפילו בהערכה גסה על איזה מספרים מדובר ? (קבוצות ילדים-נוער לא מבוגרים) - אני שואל מסיבה חשובה .

בכל אופן ננסק תודה לך על הכל עד עתה . נהנה מהשיחה איתך .

בברכה

שוב, אין לי *שום ספק* שיש ציבור ענק של שחקנים פוטנציאלים שלא שמעו על התחביב; כתבתי כבר בהודעה קודמת שאני מסכים לגמרי שזה המצב, ועושה מאמצים די רציניים כדי לתקן אותו, כבר שנים. אבל אני לא רואה קשר בין זה, לבין פנייה לקבוצות שחקני הארדקור.
לגבי הרצון שלכם להריץ לילדים - בכיף, בשמחה, אני חושב שיהיה נחמד אם יהיו עוד חוגי מבוכים ודרקונים בארץ. יש כבר מיליון, עוד אחד בוודאי יהיה נחמד. (אם כי אני לא חושב שחוגי מבוכים ודרקונים עוזרים לקידום התחביב - להיפך, יש להם פוטנציאל להזיק, כי הם מחנכים את הילדים לצרוך את התחביב כתוכן חיצוני, במקום ללמד אותם איך להנחות ולבנות קבוצה בעצמם, שני הכישורים ההכרחיים כדי להחזיק את המשחק בחיים. כבר דיברתי על זה הרבה מאוד בעבר, אבל ארחיב שוב בהזדמנות, אם תרצה).

הרצה לילדים: הנה חלק א', חלק ב' הוא הפרק הבא.
http://www.dwarves.org.il/episodes/56-running-a-game-for-kids-part-1

אני לא יודע להגיד לך דבר לגבי הנתונים של החברות האחרות, מציע שתשאל אותן. לגבי טקטיקה, היה שלב בו החזקנו שלוש קבוצות בו"ז (אחת של מבוגרים), אבל זה מעולם לא היה העיסוק העיקרי שלנו, כי היינו חנות משחקים בראש ובראשונה.

שיהיה לכם בהצלחה.

קבוצות של גילאי 7 לא בא בחשבון זה גיל רך מדיי - גיל 10 זה המינימום לדעתי .

בצניעות רבה אני חושב שאם היית ממקד את מרכז המשאבים והתשוקה לפגישות לגיוס שחקנים ולפיתוח הקבוצות ופחות לחנות והאביזרים היית אולי מגיע לתוצאות מרשימות יותר ברמת גלגל החברים והמינויים .

היעד הראשון שלנו הוא בדיוק 10 קבוצות של 6 . שזה 60 שחקנים בכדי לייצר מחזור של 15K בחודש שנוכל להחזיק מקום בצורה ראויה לטווח ארוך.

לא יחרב עולמנו גם אם יהיו 4-5 קבוצות בהתחלה עד שהשמועה תתגלגל מפה לאוזן על משהו חדש רענן וטוב שהגיע לאזור .
הראשונים שירשמו (כמו במשחקי מחשב המוניים) ירוויחו הכי הרבה מהסיבה שהם יהיו בעלי ותק מעמד דרגות ונסיון מהגבוהות יותר בין חברי המועדון = כרטיס חבר משופר והטבות משופרות לפי הדרגה וההתמדה.

אחד הדברים החשובים שהמקום שנשכיר לצורך העניין יהיה בעלות חודשית נמוכה בכדי לתת לעצמינו יותר מרחב תמרון .

הדרך שאני מדמיין את התוצאה הסופית של המועדון ,חדר המשחק שיבנה ,את התוכן שנריץ האיוונטים התחרויות הפרסים וכו'

עדיין לא ראיתי כל כך מעבר לגבעה (לצערינו זה מוכר יותר לרוב הציבור כחוג מתנס"ים אפור או גרוע מכך חוג טיפולי לבעיות התנהגויות)

תודה רבה לך על איחולי ההצלחה אעדכן בהמשך

חזרה