הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

משחק לשחקן יחיד

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The High Dwarf
יצירת קשר:

משחק לשחקן יחיד

שליחה על ידי The High Dwarf » 20 יוני 2014, 14:12

אני רוצה להריץ מערכה לשחקן יחיד לידידה שלי, ותהיתי איך לעשות את זה. בתור התחלה אני משתמש בעולמות פראיים, שהיא שיטה גמישה יותר בהרבה מובנים. היא רוצה קרבות מגניבים ופנטזיה קלאסית - אז אני אתחיל איתה במין הרפתקה חמודה לשחקן יחיד של Dungeon crawling והסתובבות בעולם - אבל אני אכניס אלמנט של איסוף צבא ומשאבים כדי שבשלב מאוחר יותר נוכל לפתח את זה למשהו שקצת דומה להירוס 5 בקונספט.

אני חושב גם להכניס אולי איזשהו אלמנט נבואי כמו בהרבה סיפורית של פנטזיה קלאסית - היא מגיע המאיזשהי שושלת מלכתית אולי ורוצה להקים מחדש את הממלכה או שהנבואה אומרת שהיא עתידה להביא שלום לממלכה וואטאבר..

עצות? דעות? תגובות?
מוראדין יגן עליכם ממעל,
הגמד הגבוה - טל הדני.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

Re: משחק לשחקן יחיד

שליחה על ידי ת'ור » 20 יוני 2014, 14:27

תיפטר מהנבואה. היא מיותרת. תן לה להיות היורשת לשושלת שרוצה להחזיר אותה לתפארתה ושמעה שמועה על משהו שיוכל לעזור לה בתוך מבוך.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
The High Dwarf
יצירת קשר:

שליחה על ידי The High Dwarf » 20 יוני 2014, 14:31

קלאסי enough. ^_^
מוראדין יגן עליכם ממעל,
הגמד הגבוה - טל הדני.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 20 יוני 2014, 15:44

למה להיות נצר לשושלת מלוכה כושלת ונכחדת, כשאפשר לעשות כמו קונאן ולחנוק את המלך המושחת על מדרגות כס המלכות ולהכתיר את עצמך עם הכתר שהורדת ממנו במכות?

הרפתקאות יחיד זה נהדר. זה נותן המון זמן להתמקד בשחקן ובדמות שלו. השראה טובה אפשר לקבל למשל מהרפתקאותיו הסליזיות של קונאן (יש גרסאות חוקיות לקריאה באנגלית של הסיפורים המקוריים בכמה וכמה אתרי אינטרנט), מטרזן (הספרים היותר מאוחרים, אלה שהוא מגלה בהם כל מיני תרבויות אבודות ומוזרות) ובעצם מכמעט כל ספר או סרט שמתמקד בגיבור אחד ולא בקבוצה של כאלה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 21 יוני 2014, 20:31

1. משחק לשחקן יחיד הוא הרבה יותר קל במובן הזה שאין שום צורך לחלק את האתגרים לכאלה שכל הדמויות יכולות לתרום בהם - אתה יכול באמת להתרכז במשחק שבו הדמות היחידה היא מרכז העולם.

2. אני לא מכירה את השיטות, אבל שים לב לבנות אתגרים שהדמות היחידה הזו יכולה לעמוד בהם מבלי להסתמך יותר מדי על דב"שים.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה