• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

"כישוף וחרב" - שיטת משחק חדשה

A

Anonymous

Guest
שלום חברים,
אני שמח לשתף אותכם בגרסאת הטיוטא של השיטה הפשוטה שלנו בבית, "כישוף וחרב". בנינו אותה, אני ושלושת הבנים שלי, כדי לשחק בשיטה עם מעט חוקים, כך שתתאים לילדים קטנים (כיתות ב'-ה') או לבוגרי שיטות אחרות עם זמן מצומצם (כמוני לדוגמא)...
את "כישוף וחרב" משחקים עם ק6 בשיטת הקוביה המתפוצצת ועם דף דמות מיוחד שבנוי כמו מפת-תודעה (mindmap).
כרגע אני עובד על ליטוש המדריך לשחקן ומתחיל את העבודה על המדריך למנחה. אתם מוזמנים לראות ולהוריד את החומרים מכאן:
https://www.facebook.com/pages/כישוף-וחרב/185326074971997
אשמח לכל הצעה, המלצה תוספות ותיקונים :)
איתי

אני מבין היטב את זה. גם אני דיי עמוס ועובד מאוד לאט על פרוייקטי הגיימינג שלי, בעיקר אלו שלא שמים לי לחם על השולחן בסופו של יום ועל כן מצויים לצערי בעדיפות נמוכה בהשוואה לפרוייקטים (של גיימינג ואחרים) שמניבים לי פרנסה.

אם יש כזו, הוא כבר שלח את הקישור ואפילו הזמין אותך להוריד אותה בהודעה הראשונה. בכל מקרה, כפי שניתן לראות, הנושא הזה מלפני 6 שנים, ולני 4 שנים הקפיצו אותו ואמרו שהפרויקט ננטש. אתה מוזמן להוריד את מה שיש שם בכל זאת, כמובן.

חזרה