• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קת'ולהו+

זוהי קריאה נואשת למנחים.
אני מתכוון באייקון הקרוב להריץ פרוייקט תחת הכותר "קת'ולהו+". בעקבות הפופולריות של סיפורי הזוועות הקוסמיים של לאבקרפט יצאו מספר ערוצי מדיה, בהם משחקי תפקידים, אשר לוקחים את המיתוס לכיוון אחר ומשונה יותר. בין אלו נמצא Trail of Cthulhu, שמשתמ בשיטת החקירה גאמשו כדי להביא אלמנטים של פילם נואר; CthulhuTech, שהוא אם Neon Genesis Evangeline וקת'ולהו התאחדו ויצרו עולם משונה של רובוטים ענקיים ומוטציות מטורפות; וזה מגיע גם למגוכח עם Nyaroku-SAN, סדרת ספרים ואנימה יפניים שמאחדים את הכאוס הזוחל ושאר הזוועות הקוסמיות עם קומדית מצבים בדומה לOh My Godess. משחקים מסורתיים יותר כמו Delta Green גם יתקבלו בברכה.

הפרויקט כרגע משובץ בסבב האחרון של הכנס. יש לי חוסר חמור במנחים ומנחים נופלים לי כמו זבובים כרגע.
כל המעוניין בבקשה ליצור איתי קשר במייל
[email protected]
או בשרשור זה.

כרגע יש 3 משחקים כתובים למי שרוצה להנחות אבל אין לו זמן לכתוב.

אייקון הוא שלושה (או ארבעה?) ימים בחול המועד סוכות, אני לא בטוח בקשר לתאריך. מקבלים מכנס את הכיף בהנחיה. אם אני לא טועה אמור להיות על כל סבב התנדבות (כולל הנחיה) כרטיס חינם. זה ידע מכנסים קודמים ואני לא מוסמך להגיד מה יהיה בכנס הזה.

אין באמת משהוא עד כדי כך מוזר בטרייל, לכן שמתי אותו שם. הקטע הוא שאפשר גם להריץ קת'ולהו הרגיל ולתת לו טויסט (לדוגמא תקופת זמן שונה כמו המרב הפרוע או יוון העתיקה). הקטע עם טרייל, לפחות ע כמה שאני מכיר אותו שזה לא הרבה, זה המיקוד על החקירה יותר מהאימה והסטינג הבסיסי של שנות ה20-30 של קת'ולהו מודגש בו אלמנטים של נואר יותר מאלמנטים של גותיות.

חזרה