• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ציור מפות

Black Guard

פונדקאי ותיק
אני אישית מצייר את המפות ביד ועיפרון, רציתי לשאול אם יש כאן עוד אנשים שמציירים בעיפרון ולא במחשב?
ואם כן, אתם יכולים לשלוח לפה תמונות של המפות ???
אם לא לפחות אתם יכולים להגיד לי איזה שיטות יש לצייור אותם מפות ורעיונות כמו:
מבט מלמעלה, מהצד, "תלת מימד" וכו'.
ומה לדעתכם הכי טובה ומומלצת.
אני מקווה שתשלחו לי ולא סתם,
תענו בבקשה.

שמע נפתחים בפורום הזה יורת מידי נושאים שיכלו בקלות להכנס לפורום מ"ת, ובמקרים מסויימים כמו הנושא הזה, הם כבר קיימים שמה. אנא קח לתשומת לבך שנושא הת'רד שלך לא קשור ספציפית למו"ד אלא יותר למשחקי תפקידים באופן כללי.

אני מצייר את המפות הקטנות (מבוכים, בתים וכד'.) בעיפרון.
את העולם שלי רציתי לצייר במחשב, אבל לא מצאתי תוכנה, אז התפשרתי, ואני מצייר אותה גם בעיפרון.

אפרופו מפות, באתר הבית של Wizards of the Coast יש חלק שנקרא Map-A-Week. אני מאמין שהשם די מסביר את עצמו ;)

מומלץ לבקר שם מידי פעם - בין אם כדי להוריד מפות לשימוש עצמי ובין עם סתם להתרשם ולקבל רעיונות איך לשפר את איכות המפות שלכם.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על Map-A-Week זה "בלהה חוסר יציריתיות", אפשר להגיד דברים כמו "שירות טוב לגולשים", "אוסף מפות/רעיונות להרפתקאות צדדיות לזמן של מחסור", "האזור השלישי הכי שימושי במיני אתר של מו"ד", או "האזור הכי מבוקר במיני אתר של מו"ד", אבל בהחלט לא "בלהה חוסר יציריתיות"(חוץ מזה שאני מוצא טעות ניסוח ב"בלהה חוסר יציריתיות" שלך).

תתביש בעצמך 'Demon Hunter'.

חזרה