• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שבועת האביר האולטימטיבית [גאוקאגון ממשיך להתפתח...]

Ashardalon

פונדקאי ותיק
שלום לכולם :flame:

ובכן, עולם המערכה מרובה הכוכבים שלי ממשיך להפתח, ואיתו ההיסטוריה והמנהגים המובהקים של אנשיו. ההיסטוריה העתיקה כבר נכתבה בצורה קופצנית ולא עקבית, כמו שצריך - ופתאום ראיתי שהמסדר שהכי מזוהה עם ממלכת הצדק קאראמקוס חסר שבועה של ממש.

אז מה לדעתכם צריך להיות חלק מהשבועה הזו?

בסופו של דבר אני מתכוון ליצור מין שבועה יפה, בסגנון זו של אנשי משמר הלילה בששאו"ק.

תודה, שארדי.

בעיקרון אני אהיה שמח לעזור,אבל אני לא מוצא דרך משתי סיבות עיקריות:
1) אני לא יודע שום מידע על המסדר,מה הוא עושה,איך הוא פועל,איך הוא מתייחס לאנשים שהם לא במסדר,וכו'.
2) אני לא מכיר את משמר הלילה בשיר של אש וקרח ואני לא יודע באיזה סגנון השבועה שלהם.

אם יש לך קישור כתוב שלך למסדר הזה,או שאתה הולך לפרסם אותו כאן,אני אשמח לעזור :) .

נראה לי שזה הולך משהו כזה.

על סוסי המפואר, בשריון נהדר,
אני תמיד אראה נפלא עם רעמת שער.
להגן על הכבוד, אני לא ארא.
תזהר מיני חתיכת מכוער.
דרקונים ממני מפחדים ואלי לא מתקרבים (ריספקט).
אני אכה בכם חזק יא מחורעים.
אני האביר שבאבירים.
עם חרב שבקצה שלה יהלום, אסתער אלי קרב.
אציל כל נערה במיוחד אם היא שווה (ובתולה).
תשלוף עלי סכין אני אזעיק גדוד פרשים.
יש לי חצוצרה, תשמעו כשאני בא (טווטורלוו...).
אז פנו מקום.
לאביר שבאבירים.
אוו ייהה...

זה הולך טוב בשינויים קלים גם לשבועת הערס.

סול קראשד - אני מתכוון ליצור קודם את השבועה ואחר כך את הארגון. אני רוצה מן ארגון אגדתי שיש לו את המאפיינים הכי הכי קלאסיים של ארגון אבירים.

השאר - בהחלט ביאסתם אותי :confused:
לא ביקשתי את התכונות הרעות של האבירים. אני מכיר אותן ואני בהחלט מתכוון לשלב אותן בארגון, אבל קודם אני צריך את "הפנים".

תודה בכל אופן לסול קראשר.

טוב,אם זאת שבועת אבירים קלאסית,אז השבועה צריכה לכלול בטח את הדברים הדי ברורים מאליהם:
מסירותם של האבירים למסדר ולחוקותיו.
*סער* 'כבודי הוא חיי' *סער* אהמ אהמ....
בטח יהיה משהו פלאפי...הבסתם של האבירים מימי עבר את השד הרשע ואיך הם גירשו אותו וכדומה...

את השאר אתה בטח יכול להבין לבד,הרשימה של קופיל מביאה דוגמאות די טובות.

הנה הצעה מהירה לשבועה, בהשראת הבשורה על פי מתי פרק ה' פסוקים 29-30.

"יכרתו אצבעות ידי אם לא אכתוב בהן דברי הלל לקאראמקוס ואליליה.
יכרתו כפות ידי אם לא אאחוז בהן במגן ובחרב כדי להגן על כבודי וכבודם.
יכרתו זרועותי אם לא אהלום בהן בחוטאים וברשעים.

יכרתו כפות רגלי אם לא אייבל אותן על שביליה של קאראמיקוס במסע תמידי, בחיפוש אחר חפים מפשע הזקוקים לעזרה.
יכרתו שתי רגלי אם אנוס בהן מפני קרבות מלאי תהילה וכבוד.

יכרת לבי מחזי אם תהיה בו עוד אהבה מלבד לארבעה: לטוב, לאלים, למסדר ולמלך.
יכרת ראשי מכתפי אם אחשוב בו מחשבות תועבה והבל, או אם אפקפק במסדר ובטוהר כוונותיו.

וכשם שכל אברי הם חלק מגופי וכולם מצייתים לי, כך כולנו חלק מן המסדר ונציית לו, וכל פקפוק וספק וחוסר ביטחון ואי-ציות הם פשעים חמורים, שבגלל יכרת האיבר הסורר מן הגוף."

נחמד, אנחנו מתקדמים בכיוון הנכון... אלקין, נחמד מאוד, תודה :)

אז אתם מדברים על שבועה פואטית בסגנון חרזני או שירי, הלא כן? אין איזה חרוז או שאתם חושבים שזה לא מתאים?

חזרה